Autor Zpráva
sznet
Profil *
Ahoj, zajímal by mě váš názor na stránky http://smyslzivota.net - jedná se spíše o takový pokus stránek o osobním rozvoji. Čím upřímnější kritika, tím lépe. Jsem si vědom toho, že je pořád na čem pracovat... Díky
xmark
Profil
1. V hlavičce dost zaniká název webu. Zvýraznil bych ho a nějak opticky i funkčně spojil s domečkem.
2. Pravý sloupec je dost malým písmem, číst to je nepohodlné
3. "Neděle, 23. leden 2011 | Svátek má Zdeněk" - na webu o smyslu života je to nadbytečná informace
4. U levého sloupce mi chybí nějaké levé ohraničení. Takhle volně do prostoru to není příjemné
5. V menu nezvýrazňuješ vybranou položku
6. Třetí sloupec (myslím ten, co se na některých stránkách objevuje uprostřed) - ty barevné bloky jsou odbyté. Agresivní barvy, chybějící padding.
----- Jinak design jako celek velmi dobrý

V kódu nevidím žádný problém.
Celkově velmi slušný web.
sznet
Profil *
Díky moc za konstruktivní kritiku. Každou snahu oceňuji.
Mistr
Profil
sznet:
Rozšířil bych klikací logo (o nápis Smysl života.net).

Vpravo je infobox O projektu a v něm text Cílem projektu je zažehnout v mladých lidech touhu rozvíjet vlastní potenciál, což v mnoha směrech a v dnešní době přináší spoustu neocenitelných výhod. …jasné jak facka. Takže například pro důchodce již Tvůj web není přínosný?
sznet
Profil *
Mistr:
díky, asi ten infobox smažu. Teoreticky by mohl být přínosem, jen předpokládám, že ti si radši přečtou bulvár...
Chamurappi
Profil
Reaguji na szneta:
1) Nastav odstavcům větší line-height.
2) Boxům vpravo dej větší padding zleva a zprava.
3) Nadpisy těch boxů nakóduj pomocí nadpisů místo <div>ů.
4) Odkazy na různých místech mají různé barvy, malá část z nich má :hover efekt — připadá mi to nekonzistentní.

Jinak je to zajímavé povídání.
sznet
Profil *
Chamurappi:
Ten padding jsem musel upravit hned, že mě to před tím nenapadlo... Ostatní už testuji, díky!
Zuzana74
Profil
Taky jedna maličkost: u odkazu "začínáme". A to "Obrázkové přílohy" - velké obrázky jsou rozměrově rozdílné. Nedělá se to, protože to dost ruší při prohlížení - tj. všechny obrázky musí mít stejný rozměr, pak se na to dá dívat.

Mistr:
"…jasné jak facka. Takže například pro důchodce již Tvůj web není přínosný?"

Určitě je, pokud vychovávají nějakého mladého :-)), důchodci mají podle mě jiný potenciál... A proč by si důchodci nemohli založit vlastní web na toto téma???
sznet
Profil *
Zuzana74:
díky moc. Všude sice dávám stejnou šířku, ale tohle mi opravdu uniklo...

Je fakt, že my mladší máme na všechno už trochu jiný pohled. Z toho důvodu bych to nechtěl "nutit" všem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0