Autor Zpráva
Milan
Profil *
Ahoj všem podobně postiženým. Sami jistě víte, že programátor některé věci prostě nevidí nebo vidět nemůže, proto bych chtěl znát váš názor na web zmiňovaný v titulku (www.zichlinek.eu).

Díky a přeji hezký den všem.
xmark
klikací adresa: www.zichlinek.eu
Frozen
Ahoj, jak máš napravo kalendář akcí, tak bych z těch názvů udělal odkazy, první co bylo, že jsem se chtěl podívat na nějakou akci a ejhle nešlo to. Tak jsem to musel hledat jinde. Občas se mi to vysouvání chovalo divně,ale třeba to je jen u mě (mam FF).

Zarovnání úředních hodin bych zkusil asi dát na levo s mírným odsazením, případně na střed, ale nejsem grafik, tak píšu co mě zrovna cinklo do nosu ;-). Jinak mě se to designově líbí.
Petr Wudi
Na první pohled nádhera, druhým jsem ještě nezkoumal. Jen chybí klikací logo.
Milan
Profil *
Petr Wudi:
Done. Klikací logo jsem udělal, i když tomu nepřikládám nějaký extra význam :-)
__construct
Milan:
Je nutné aby si už v hlavičke dokumentu načítaval cca 7 JS súborov - nevšimol som si, že by si ho používal pred načítaním stránky. V hlavičke máš niekoľko duplicitných a niekoľko zbytočných tagov. Ten obrázok v hlavičke má 632 kB - nedal by sa nejak lepšie zkomprimovať? Pri pomalšom pripojení sa stránka zobrazí s veľkým oneskorením.

Klikací logo jsem udělal, i když tomu nepřikládám nějaký extra význam :-)
Tomu sa hovorí „User Experience“ a prikladá sa tomu veľký význam :-)
rorsach
Možná jsem s tím otravnej, ale jak nemají obrázky nastylovaný bordery, tak mi do toho vůbec nesedí.
Ještě mě napadlo, jestli by nebyl lepší rantílk kolem celé šablony. Po tom dynamickém headeru pravá strana obrázku příliš nekoresponduje s tím gradientem na pozadí. Ale těžko říct, já grafik nejsem a třeba to někdo jiný vidí jinak.

Ty pevné mezery v menu myslím také nejsou ideální. Spíš to řešit CSSkem a padingem.

Ale jinak dávám +. Jsou to vesměs drobnosti :-)
Milan
Profil *
__construct:
"7 JS súborov - nevšimol som si, že by si ho používal pred načítaním stránky"
V podstatě máš pravdu, ale mám tam odchycenou událost dom:loaded, kde se spouští pár věcí, který běží obecně na všech uri, a osobně mi přišlo (pro moji orientaci v šabloně) lepší bodnout to do hlavičky.

"Ten obrázok v hlavičke má 632 kB - nedal by sa nejak lepšie zkomprimovať"
Dal, zkoušel jsem, ale byly tam ukrutný artefakty. Totiž to je tak, že to jsou skriptem poskládaný obrázky (myslím že 7ks) do jednoho, aby se header měnil plynule a nedocházelo k přeblikávání během výměny. Laboroval jsem s tím poměrně dlouho a zkoušel různý možnosti, tohle mi přišlo jako nejpřijatelnější. Jinak podle statistiky návštěvnosti těch uživatelů s připojením <128kbps je minimum...

rorsach:
"Ty pevné mezery v menu myslím také nejsou ideální. Spíš to řešit CSSkem a padingem."
Asi tuším, ale nejsem si jistej, jaký pevný mezery myslíš a ve kterým menu? Ono je jedno po levé straně a druhé v patičce :-)

Jinak díky za názory, jak jsem psal - nejsem uživatel :-)
Milan
Profil *
rorsach:
Ty pevné mezery v menu myslím také nejsou ideální. Spíš to řešit CSSkem a padingem.

Už mi to docvaklo: menu dole :-) Máš pravdu, tohle mi uniklo, upravím :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: