Autor Zpráva
klokyn
Profil
Ohodnodte môj skúšobný design - www.klokyn.wz.cz/design. Fungujú mi tam ale len tie prvé tri odkazy. Malo by to byť validné s HTML 4.01 a CSS. Môžte zhodnodiť aj môj blog klokyn.xblog.cz, ale na to nekladiem až taký dôraz. ďakujem
Šlaha
Profil
Mně to příjde takové nemastné, neslané. Zkus to šedé pozadí zesvětlit, ty cihly na pozadí změň, dej tam obrázek s přechodem světle šedá -- bílá.
igamenir
Profil
Celkem dobré.
Menu nadefinuj bledě zelené pozadí, než se stáhne na pozadí obrázek. A v patičce ty středníky mi přijdou takové podivné - většinou jsem viděl "|" a používám to i já.

BTW místo (c) můžeš použít ©
peta
Profil *
klokyn ve Firefox ...
- nemas vpravo mezeru, jako je vlevo
- hover odkazu v obsahu je takovy moc prudky, ze svetle na ostre tmavou... Podklad (misto svetle zelene), kdyz to ma byt vyrazne, bych pouzil svetle sedou a pro hover ozeleneni
(pozn mimo... textovky by bylo zajimave udelat v javascriptu. Kostra programu se da napsat jako jedna stranka a do ni jen vkladas texty a akce z vnejsiho souboru jako JS pole)
klokyn
Profil
Ďakujem, všetko zmením tak aby to podľa vás.

peta:
OT - textovky: Dávno som nieco také plánoval, lenze javascript mi zatial skoro nic nehovori. Len nejake zakladne veci (ako sa zapisuje, promt, trosku premenne a podmienenie) Hral som uz taku textovku a bola super...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0