Autor Zpráva
Actimel
Zdravím, právě jsem dokončil design pro web, který s kámošem připravuji, ale zatím ještě není nakódovaný.
-na webu budou naše služby (kodování + grafika) zatím zadarmo, kvůli zdokonalení se a nasbírání referencí
Budu rád za každý názor. :)
náhled:
Mesiah
krok správným směrem, ale divný písmo s divným řádkováním a je to děsně na sobě nalepený... pro jaky rozlišení to má být?
btw: ikonu obličeje a zámku chápu, ale k čemu je ten čutl na vypnutí? :-O
Každopádně, jo, krok správně, vyladit písmo, proporce a celkově přidělat detaily a bude to fajn.
Actimel
které písmo ? to v novince ?
jinak to tlačítko zap/vyp je na přihlášení/odhlášení vím, je to trochu zvláštní... ale jinak jsem rád, že se líbí :)
jo a rozlišení 1024x**** a víc
Mesiah
veškeré písmo...
ninja
Actimel: Myslíte že na stránce, kteár má tuším sloužit jako ukázka vašich prací a získávat nové klienty, je nejdůležitější přihlášení? Pro koho, kam a proboha proč?
Mistr
Actimel:
(1) Co znamená to černé kolečko s čárkou v oranžovém poli? Podobný symbol jsem viděl například pro vypnutí (například u ovladače na televizi). Zde to má tedy znamenat vypnutí/zavření Tvé stránky? Alespoň to evokuje toto vysvětlení.
(2) Slovo Registrovat není příliš čitelné (je potřeba se zastavit a speciálně na něj zaostřit). Je to nepříjemné.
(3) Ten vodoznak Actimel bude i v konečném návrhu nebo je to jen teď coby ochranná známka?
(4) Je to dost takové tmavé. I pražská hřbitovní správa má své stránky vyřešeny barevně lépe než předložený příklad.
Taurus
J, je to smutný, bez nápadu, samé jednolité plochy. Vrchní černý pruh (na kterém je přihlášení) má jinou výšku než ten další – vypadá to nevyrovnaně. Řádek s přihlášením postrádá lehkost, jsou tam jakési buclaté ikony a jak říkali ostatní, tlačítko přihlášení nutí přemýšlet – snižuješ použitelnost. Odsazení textů odfláklé, umístění spodního menu taky. Grafické zpracování záložek je přesně obráceně než bych dělal – spíš bych spojil položku menu se stránkou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0