Autor Zpráva
Afro
Profil
Prosím o kritiku mého výtvoru - zslipence. A nešetřete mě. Ty věcičky od blueboardu nejspíš brzy nahradím vlastními. Nejlepší je to k vidění v IE. V Mozille je to všechno nějak jinak široké a Opera to taky nezozbrazuje nejlépe. Jiné prohlížeče jsem nezkoušel. Děkuji za názory.
Kybrex
Profil
Máš to docela hezký. Je vidět, že sis dal záležet. Ten blueboard tam vůbec nevadí. Lidem je to jedno, kdo to programoval. Hlavně, že to tam je :-) Ale jestli Tě to baví vytvářet (jako mě :-), tak to klidně naprogramuj sám (alespoň nebudeš na ničem závislý a budeš si to moci zařadit do svého admin systému). Možná jediné, co dnes někdo může považovat za neprofesionální jsou TABULKY, ale na to se vykašli! Já to donedávna psal taky v tabulkách a vůbec jsem si z toho nedělal těžkou hlavu. Jen tak dál!
weckho
Profil
Mě se to moc líbí, akorát ten obsah se mi v IE zobrazuje až pod stránkou...
Afro
Profil
Něco jsem tam teď předělával, takže by to mělo být už ok.
weckho
Profil
jj, už je to ok ;-)
roberta
Profil
máš zlý odkaz na MČ Praha Lipence
Anonymní
Profil *
Do konce školního roku zbývá 284 dní.

nešlo by to změnit třeba na 84? :))

Přidal by jsem klikací logo. Do fotogalerie by jsem přidal i nějaké foto školy z venku, aby každý hned věděl o jakou školu jde.
Afro
Profil
Co se týká obrázků, tak s tím souhlasím, ale jsem vázaný na další zdroj. Plánuji jich tam dát povícero a zmenšit ty náhledy. Možná takovou malou galerku.
Děkuji všem zá názory.
Mimochodem ve FF se mi ti zobrazuje nevycentrovaně a ten díl s tou kresbou je o malilinko větší. Neví někdo čím to může býti? Budu vděčný za všechny příspěvky. Když to zmenším, pak to zase nesedí do IE.
Díky
Anonymní
Profil *
No pro FF se pro vycentrování používá u blokových elementů margin-left: auto; margin-right: auto;
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0