Autor Zpráva
Mataa
Profil *
Ahojte,

prosim o konstruktivnu kritiku vzhladu e-shopu www.etno-eshop.cz . Vzdaka za akekolvek rady a postrehy.
WMPopi
Ahoj,
jen pár postřehů:
1/ zaujaly mě ceny v eur v závorce
2/ naopak ale pouze předpokládám že všechny ceny jsou uvedeny vč. dph (nějaké info by tam být mohlo na konci stránky)
3/ nenašel jsem žádné kontaktní údaje
4/ chybí obchodní podmínky
Mataa
Profil *
WMPopi:
Ahoj,

vďaka za postreh. Obchodné podmienky sa nam asi nechtiac zmazali ked sme tam editovali Partnerov webu. Opravime to. V obchodných podmienkach boli aj kontaktné udaje.
Plánujeme predávat aj na Slovensko, preto ceny aj v eur.
vč. DPH skusime poriesit.

dik.
Bubák
Obtížně čitelné texty kvůli nevhodné kombinaci barev.
Ve kterém prohlížeči web vypadá správně? IE, Chrobe, Firefox, Opera, každý prohlížeč zobrazuje úvodní stránku jinak.
Przníš vzhled posuvníků pro Firefox (jen win) a IE touhle zhovadilostí:
  <meta http-equiv="MSThemeCompatible" content="No">

HTML kód je hrůza a děs, do CSS jsem se zaději nekoukal.
Mataa
Profil *
Bubák:
Ano, farby nie su velmi dobre zvolene,s tym skusim nieco urobit. Vo firefoxe je to urcite ok. V IE spodok stranky ukazuje fakt blbo. V ostatnych som to nekontrolovala.
WMPopi
Mataa:
V obchodných podmienkach boli aj kontaktné udaje.
Kontakty každý normální člověk hledá pod záložkou kontakt v menu a to nejlépe na konci menu, neschovával bych je pod obch. podmínky ;-)
Mataa
Profil *
WMPopi:
no format e-shopu mam predplateny, za kazdu dalsiu polozku, zalozku sa plati :-( To musim bohuzial vyriesit neskor. Asi som sa uplne netrafila do webu, teraz som si vsimla ze tu hodnotite vlasnorucne vytvorene weby. :(
Webslužby
Profil *
Mataa: ... texty sa takmer nedajú vôbec čítať v takom príšernom kontraste - najnepríjemnejší kontrast písma a pozadia aký som kedy zažil.
Mataa
Profil *
zmenim, len musim najst nejaku vhodnu kombinaciu pozadia a pisma.
WMPopi
Mataa:
zmenim, len musim najst nejaku vhodnu kombinaciu pozadia a pisma.
bílou + černou vždy ocením nejvíce :-)
pavuk
Mataa:
No, to mě právě zaujalo na první pohled, že jakmile jsem vlezl na stránku napadlo mě jako první věc právě "etno"... ty barvy jsou vybraný přesně podle tématu, evokujou ho, vyslovujou, bohužel s tím kontrastem mají ostatní pravdu. No, je to trochu (teda spíš víc) v konfliktu, ale to poladíš, mě se to líbí
Spectator
Nebál bych dát tam černé písmo, nevypadá zle a dá se číst obstojně.
Petr ZZZ
WMPopi:
bílou + černou vždy ocením nejvíce :-)
Vidíš, a mě z příliš vysokého kontrastu bolí oči stejně jako z příliš nízkého.

Souhlasim s pavukem [#11]. Barevné řešení se hodí k tématu, jen ten kontrast by chtěl trochu zvednout.

Mataa:
Písmo je hodně drobné a nelze zvětšit (pominu-li možnost zůmovat celou stránku, kterou navíc ne všechny prohlížeče nabízí).
pcmanik
Podla mojho nazoru je nejak rozhadzany footer stranky, osobne sa mi to nepaci.
Spectator
pcmanik:
Podla mojho nazoru je nejak rozhadzany footer stranky, osobne sa mi to nepaci.
Já tam žádný nevidim.

EDIT:

Aha! V opeře totiž není oranžové pozadí tak veliké, je jen pod prostřední částí, ale není pod levým a pravým sloupcem a footer pro jistotu chybí uplně =) V IE neni zrovna pěknýý, to je fakt, leze kamsi dolů
Mataa
Profil *
Zmenila som pismo na čierne. Skúste pozrieť a zhodnotiť či je to lepšie, čitatelnejsie.. Neskor doladim detaily (ostatne pisma). Pismo je male, menit ho mozem postupne, ale to bude praca na dlho... vďaka za komenty.
Petr ZZZ
Mataa:
Zmenila som pismo na čierne.

I tak mi přijde kontrast nízký, asi bych udělal jak to zelené tak to oranžovo-hnědé pozadí světlejší. A to písmo chce opravdu udělat větší.
TomasJ
Mataa:
Styl webu je opravdu od tebe? Já v něm vidím totiž české popisky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: