Autor Zpráva
Onecar
Profil
Zdravím, co říkáte na web http://tomaskrchnak.cz ?
Taurus
Profil
Barevně to vypadá docela hezky. Sladěné, pěkné, neurazí, ale chtělo by to něco víc, pokud nabízíš služby. Při vypnutých obrázcích nevidím menu, které je navíc zbytečně robustní a poskakuje při načítání. Buď ho zmenši, nebo víc propracuj prázndá místa na něm. Stejně tak hlavička - prázdná, zbytečný prostor kvůli efektu, který je, promiň, docela na nic. Ale je to přeledné a neztrácím se. Čisté. Kontakt zase - zbytečně velký, až to pěkné není.
Webskužby
Profil *
Onecar: Krásny dôkaz že web sa dá dokonale farebne / graficky doladiť aj na čiernom pozadí. Ale v hlavičke je skutočne primnoho prázdneho priestoru, ako uvádza aj Taurus
TomasJ
Profil
Onecar:
Zkus si vypnout JS - v takovémto stavu je web příšerný. Jinak velice pěkný web, jen drobnost, v IE 6 se ti efekt pro menu (které je poměrně velké) trochu seká a pozadí nadpisů (vypsaných cufonem) není po celé šířce nadpisů.
xmark
Profil
Nelíbí se mi chování menu na úvodní straně, kdy jsou čtverce v první moment 2x větší a výše a až pak se usadí. Jde jen o desetiny sekundy, ale ruší to.
Hlavička a menu jsou opravdu moc vysoké. Obsah má na 800px vysokém displeji necelou třetinu prostoru. Ani na jedné stránce prakticky nevidím nic bez odscrollování.
Jinak pěkné.
HAHAHA
Profil *
Onecar:
Koupena sablona - TRAPAS

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0