Autor Zpráva
Shinook
Profil *
Prosím o kritiku stránky www.3dgraphix.wz.cz
Je to můj první pokus, ale na to neberte ohledy..
fanky
Profil
Je to můj první pokus, ale na to neberte ohledy..
no pokud to je prvni pokus tak docela dobry, ale nelibi se mi ta cervena hlavicka ta barva se tam absolutne nehodi a taky to zeleny pozadi s tim bilym se docela tluce, mozna by tomu pomohl nejakej prechod... stranky na me pusobi take dost studene a neprijemne, menu je jednoduche, ale prehledne....
igamenir
Profil
> Odkaz Home se používá většinou pro návrat na úvodní stránku, ne pro info o autorovi - to je většinou pod O mně.
> "zabývám se ..." - nehodí se to, protože to je jediné sloveso. Zkus třeba "Zájmy"
> V galerii bych umožnil otevírání i přes texty
> Mícháš anglické a české odkazy - Galerie a Kontakt proti Home a Links. Zvlášť ta Feedback Page je naprosto nevhodná.
> Pozadí kontakt nech také bílé, když je takové na ostatních listech.
> Když už v kontaktu předěláváš prvky formuláře tak to udělej kompletně - i buttony a scrollbar u textarea
> Když už máš stránku na odeslání kontaktu, tak ji použij na listu Home (odkaz zvýrazni) a odkaz na email dej až na list Kontakt.
> Čítač ti nefunguje a v 1024×768 se mi to scrolluje právě o ten čítač.
> Links nefungují (což asi víš). Pokud mají sloužit stránky jako prezentace tvých schopností, tak ale netuším, co chceš do těch odkazů dávat. Leda oficiální stránky programů, které používáš, ale i to mi přijde zbytečné.

Vím, že jsem toho napsal hodně, ale musít říct, že celkově mi přijde design velice zajímavý.
igamenir
Profil
Ještě ke kódu:
> Používej víc CSS - nulový okraj obrázků, hover na menu, ...
> Pokud nefungují rámce, tak se otevře nové okno s jménem "i1", do kterého se stránka otevře. Pokud pak v menu kliknu na něco jiného, otevře se to do stejného okna. Stránky tedy v podstatě fungují i bez rámců, takže bych ten text trochu přepsal.

A k funkymu kritice: je to věc názoru. Mně ty barvy přijdou zajímavé.
Lukáš Kadlec
Profil
Zdravim, na jadnotlivé projekty bych nechal odkazovat i textem nebo jenom textem, nevím jak ostatní, ale já v první řadě klikal na ten text.
# zdrojový kód nemá cenu řešit, FrontPage je prostě takovej...
# v Home, nevím zda záměrně, ale je tam mezera mezi menu a obsahem, je to divný
# kontakt by měl mít také bílé pozadí, ne?
shinook
Profil *
Díky moc všem za kritiku, podívám se na to..
Ten čítač teda už funguje, ostatní věci mi budou asi trochu trvat...
shinook
Profil *
Tak už jsem to trochu opravil..
Jenom ještě pár věcí:
- počítadlo od ankety.czweb.org mi přijde hrozně pomalé, to je normální?
- ve firefoxovi funguje onmouseover=this.style.color="barva" jenom někde a jinde ne, nevíte čím to může být?
- rád bych v kontaktním formuláři udělal vlastní design tlačítka a scrollbar, je na to nějaký návod?
habendorf
Profil
onmouseover=this.style.color="barva"
onmouseover="this.style.color='barva'"

Tlačítko normálně nastyluješ pomocí css.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0