Autor Zpráva
rorsach
Profil
Ahoj,

narazil jsem na tuhle sekci nově. Vlastně bych byl rád, kdybyste mi řekli svůj názor. Co se týče designu mi asi naložíte vššichni páč bohužel nejsem grafil. Ale co se funkčnosti týče si říkám, že bych "mohl přežít".

Díky za vaše reakce

Trocha politiky (vynechat politcké komentáře prosím :-D
hospůdka
a druhá hospůdka
l564
Profil
k tomu to

Když dám rezervace a hodím myšku na tak mi někam ujiždí ta nápověda , přečtu si jen 1 slovo a dost !

Doplnění :
Nevím jak vám to děla v ostatních prohlížečích . Já mám Mozilla Firefox
rorsach
Profil
Dík za tu nápovědu. Úplně jsme na to zapomněl. Na druhém webu jsem to také vyrušil. Se stylováním by bylo práce jak na kostele. Je to choulostivé snad všude. O IE6 ani nemluvim. Vřeším to do budoucna jinak.
DJ Miky
Profil
topkolin.cz:
- To <marquee> "Zastupitelské dny" sis mohl odpustit...
- Logo by mohlo být klikací celé.
- V menu chybí označení aktuální položky.

stoleta.kallados.com:
- Ceny v denní nabídce jsou vzdálené těm názvům - není poznat, která patří k čemu.
- Logo není klikací.
- V titulku by mohl být aspoň název webu, titulek "domů" nic neřekne.
- Když už je na stránce dotazu na akce výběr data, mohl by být aspoň přeložený do češtiny. Captcha tamtéž by mohla mít aspoň nějaký popisek, takhle moc přívětivá není, nehledě na to, že ty piktogramy se nehodí na pozadí stránky.
- Informace "Právě připojeni - hostů: 5" asi moc lidí zajímat nebude.
rorsach
Profil
topkolín
-maqruee
také se mi moc nelíbí, ale bylo mi řečeno že to má "běhat, nebo blikat" a přijde mi to stravitelnější, než blikání. Jakýkoliv nápad beru :-)
-logo
souhlasím, ale neumím :-/ je to v Joomle a vždycky mi jde udělat jen klikací text v headeru. udělat celý header se mi ještě nepodařilo
- menu
aktuální položka je ale mám nastavenou cache na 60 min kvůli rychlosti, tím jsem o tuhle funkcionalitku přišel :-(


stoletá
souhlasím, není to dodělané. SEO jsem neřešil vůbec. Čekám na přesun na požadovaou doménu

jinak vše beru a zamakám na tom díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0