Autor Zpráva
P3T3R
Profil
Dobrý deň,

poprosil by som kritiku stránky http://www.caklos.sk

Ďakujem
Taurus
Profil
Moc pěkná práce, barvy, přehlednost. Hlavička je velká. Nevadí mi na vstupu, ale standardem je pak ji zmenšit v dalších sekcích. Vlajkám bych odstranil okolní pozadí. V objednávce bych odstranil / výrazně zesvětlil rámečky, aby to bylo vzdušnější. Mohly by se zvýraznit při hoveru. Při vypnutých obrázcích jsem v háji, chybí tisková verze.

Odstraň nevhodné sněžení, navíc to zpomaluje počítač. Na takový příjemný web s nádechem pohodlí domova se nehodí uhlazená inženýrka (v rychlém kontaktu), takový obrázek je pro firemní weby. Nemáš tam nastylovaný asi odkaz, působí obyčejně. A teď se dívám, že obrázek v hlavičce není ustřižený nejlíp, uprostřed je cosi rozmazaného. Když to vše opravíš, má stránka potenciál.

Edit: odkaz v rychlém kontaktu mi podtrhl doplněk FF, neber v potaz.
Railbot
Profil
Hlavička je poměrně dost špatná. Jako první mě praštil do očí ten useknutý strom vedle domu a vlajek. Dále jsem nepochopil rozmazaný obrázek mezi domem a tím červeným něčím. Děsivý nepoměr mezi stromy/lesy a domem asi ani zmiňovat nemusím. Dále efekt sněžení a zbytek grafiky s letním nádechem léta, to je asi to nejmenší. Ale co má znamenat ten divný strom vlevo? Jsou kolem něj jakési lampy (asi?) a z nich nějaké čáry kamsi do oblak a ačkoli ty čáry vychází ze země u stromu, překrývají je mraky v pozadí.
P3T3R
Profil
Taurus:
Ďakujem za kritiku :)

Čo sa týka hlavičky, je troška väčšia, ale to už bolo na práci grafika, mne sa to páči :)
Tá hlavička je rozmazaná naschvál, malo sa tam to opakovať, ale keďže bola malá fotka tak to musel grafik tuším troška rozmazať :P
Na objednávke sa ešte pracuje, nie je to ešte dokončené, aspoň podľa mňa to není ešte také pekné ako ostatné podstránky.

Sneženie je len teraz v zime, potom to vypneme.
Tá inžinierka, na tú mám viac už kritík, musím niečo vymyslieť čím ju nahradíme, len zatiaľ ostáva u mňa veľká otázka čím?

S tým odkazom si to ako myslel? Troška nechápem súvis, pretože ten odkaz je tam cez <a href="vitanova">Informácie o obci Vitanová</a> a v CSSku som to dal podčiarknúť text-decoration:underline
Niečo je zlé?
P3T3R
Profil
Railbot:
Ďakujem za kritiku :)

Čo sa týka toho stromu na pravo (ten useknutý) je to z dôvodu, že fotka taká bola, kde je ten strom. Bohužiaľ.
Na takúto stránku o ubytovaní v rodinnom dome sa dosť ťažko robil dizajn :-/

Tie čiary tam väčšina užívateľov nevidí okolo toho stromu, pretože máš asi väčšie rozlíšenie. Každopádne budeme to ešte musieť troška vyriešiť celé s tou hhlavičkou.
Darker
Profil
No na první pohled, z uctivé vzdálenosti to vypadá hezky. Barvy jsou sladěné, stránka do sebe zapadá. Teď ta "ale...":
1. S vločkama jdi doháje, obvzlášť, když se vznáší nad fotkou vrcholícího léta
2. Na logo nejde klikat. Respektive jde, ale k ničemu to nevede.
3. Na co tam máš počasí?
4. Pohraj si ještě s kontrolním formulářem. Můj email není "dd" a ani ničí jiný, tak proč to přijmout jako OK.
5. Legrační že fotogalerie má TITLE :„Fotografie krás oblasti obce Vitanová a ubytovania v nej“. Přitom sou tam je baráky.

K obsahu moc nepovím, neznám slovenskou stylistiku a gramatiku.
Taurus
Profil
Ohledně odkazu - myslel jsem e-mail, ale jak jsem psal, neber v potaz. Sněžení se na letní obrázek nehodí. A protože teď mám jen malý monitor, nevšiml jsem si v hlavičce těch čar. Myslím, že by bylo dobré udělat ji znovu…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0