Autor Zpráva
Imro
Už tu jeden web s komiksami bol... pridávam tiež na stručné zhodnotenie :)
Web funguje od 4. januára, odvtedy máme takmer 60 komiksov a 11 registrovaných užívateľov, aj keď stále návštevnosť nejde úplne podľa našich predstáv...
Prijmem akúkoľvek (objektívnu!) kritiku, vďaka - http://www.imrocomics.com/

Samozrejme by web asi nevznikol bez pomoci ľudí na DJPW, vďaka :)
Mimochodom, budeme vďační akúkoľvek pomoc v podobe partnerstva s vašim webom či pomoci s kreslením, keď tak sa ozvite do správy, vďaka ;)
xmark
Design je nepěkný a necomicsový, je to nepřehledné a jestli tam někde je 60 komiksů, musím pogratulovat k jejich schování, já jsem během dvou minut klikání našel jeden. Jestli je zbývajících 59 dostupných po registraci, tak to mi připadá jako dost špatný nápad.
Imro
xmark:
http://www.imrocomics.com/index.php?w=Comics - vpravo máš posúvanie medzi komiksami, + ďalšia kategória.
Čiže neprehľadné? Moc?
Dizajn sa práve menil, predtým bol myslím komiksovejší, ale teraz je určite krajší...
Registrácia je dobrá len na komentovanie.
Milan
Profil *
1) Trošku nešťastné je to rozvržení obsahu, přijde mi to dost zmatečné a nepřehledné, ovládací prvky pohybu mezi stránkami jsou zabité tím bannerem, který je pod nimi...
2) Změnu jazyka bych nedělal položkou v menu, ne každý ví, co je "language", volil bych vlaječky někde v horní části webu
3) Grafika obecně - neurazí, nenadchne
4) Na FullHD monitoru mám nějaký divný ořez přechodu na pozadí, a to v pravém horním rohu
5) Projel jsem si pár komiksů, přijde mi to tak pro děti <8 let, ale to není kritika, to je konstatování.

:-)
xmark
Imro:
http://www.imrocomics.com/index.php?w=Comics - vpravo máš posúvanie medzi komiksami, + ďalšia kategória.

Aha, tak to jsem opravdu neviděl.

Čiže neprehľadné? Moc?

Ano. Osm stránek, většina prázdná, komiks jeden. To byl můj dojem po dvou minutách. Na to, abys návštěvníka zaujal, máš možná dvě sekundy.

Dizajn sa práve menil, predtým bol myslím komiksovejší, ale teraz je určite krajší...
Krása se nekoná, je to nuda, nuda, šeď, šeď. Dle mého názoru.
Imro
Milan:
Vďaka za názor
1) Je to možné, skúsim sa s tým ešte pohrať
2) Dobrý nápad, skúsim to
3) To stačí :D
4) Je to až taký problém? Osobne ma viac štve to, že 1024x768 monitory sa na stránke moc neohrejú (nehovoriac o 800x600 :D).
5) Viac-menej zámer..

xmark:
Máš pravdu, niečo s tým spravím... ďakujem.
Milan
Profil *
Tady máš statistiku parametrů prohlížeče (rozlišení) z jednoho poměrně dost navštěvovaného webu (70tis UIP/month):

1024x768 ... 22,20 %
1280x1024 ... 15,78 %
1280x800 ... 15,10 %
1366x768 ... 7,87 %
1680x1050 ... 6,72 %
1440x900 ... 6,43 %
1920x1080 ... 3,85 %
1600x900 ... 2,62 %
1024x600 ... 1,99 %
1280x768 ... 1,93 %

Jak je vidět, 1024x768 je stále ještě nejvíce zastoupené rozlišení.
Imro
Milan:
Ale 70% užívateľov problém mať nebude. Aspoň to.
Petr ZZZ
Milan:
Ta statistika parametrů prohlížeče dává dohromady necelých 85 procent; ten zbytek jsou mobilní zařízení?

přijde mi to tak pro děti <8 let
U větší části to vidím podobně, ale některé se mi líbí.

Imro:
To posouvání je opravdu nalepené nad banerem dost nešťastně.
Jestli jsou ty komiksy tvoje dílo, řekl bych, že máš potenciál.

Milan: Díky.
Milan
Profil *
Petr ZZZ:
Ta statistika parametrů prohlížeče dává dohromady necelých 85 procent; ten zbytek jsou mobilní zařízení?
Ne, to je TOP10 :-)
Imro
Petr ZZZ:
Jasné, všetky robíme sami. Ďakujem.

Inak toto bol pôvodný dizajn, myslíte že je lepší ako doterajší?
Milan
Profil *
Imro:
Inak toto bol pôvodný dizajn, myslíte že je lepší ako doterajší?
Ano.
Imro
Milan:
Vďaka, už je späť. Ale aj tak to chce nový... veď uvidíme ako bude ďalej :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0