Autor Zpráva
dharmoslap
Profil
Prosím o kritiku našeho nového eshopu.

www.grow-point.cz
Kry5
Profil
Mně se grafika velice líbí. I úvodní rozcestník působí přijemně a je přehledný, poskytne všechny potřebné informace.
U eshopu jako takového je zpracování také hezké, ale už bych zde měl několik výtek:
1) Patička -> no fuj
2) U košíku mi chybí možnost odstranit zboží (nějaký červený křížek)
3) Jednotlivé stupně vysouvacího menu bych možná trochu více odsadil. Působilo by to přehledněji
4) Chybí mi možnost zvětšit si obrázky do nějaké lepší velikosti (lightbox)¨

Ale jinak velice hezké :-)
Frozen
Profil
Grafika si myslim, že odpovídá nabízenému zboží ;-) takže bych řekl, že i vhodně zvolená. Možná bych udělal pro krok k objednávce nějak více zvírazněný košík, chvilku jsem ho musel hledat.
Jinak dojem z webu mi vcelku kazí přechod mezi stránkami a rolování, není plynulé a při přechodu ze stránky na stránku mi stránky mizí/blikají do bílé barvy (FF 3.6.13)
xmark
Profil
Vypadá to velmi dobře, ale vidím tam drobnosti, které by stály za opravu.

1. Stránkování v eshopu sice funguje přes ajax, ale kliknutím stránka vždycky přeskroluje nahoru
2. Oranžové menu je špatně čitelné
3. V menu nezvýrazňuješ vybranou položku
4. Mám rád, když se mi po přidání do košíku ten košík rovnou neotevře. Ale chtělo by to nějakou bublinu, která na přidání upozorní, přinejmenším napoprvé
Medvídek
Profil
dharmoslap:
Celkem mi vadí, že při přechodu mezi stránkama mi stránka problikne na prázdnou.
A pokud vlezu na stránku poprve, tak se mi nenačte ten styl písma ubuntu, až po přejití na jinou stránku.
Thalia
Profil
Mně se to líbí, ale pár připomínek (krom některých již výše zmíněných) bych měla.

1. Na rozcestníku mi to zelené písmo přijde příliš tmavé na tmavém pozadí.
2. V eshopu je nahoře přihlásit se, ale kde získám přihlašovací údaje jsem nějak přehlédla. Čekala bych nějaký odkaz na registraci.
3. Udělala jsem objednávku s prázným košíkem a odeslala ji, aniž bych cokoliv vyplnila nebo zaškrtla. A dozvěděla se heslo. Přihlásila jsem se s prázdným políčkem emailu a vyplněným heslem - zdá se, že se to povedlo, ale nedaří se mi odhlásit a nějaká další nastavení po přihlášení také nevidím (což může být chyba toho, že jsem nikde nevyplnila žádné údaje, ale to nevím).

4. Měřící se píše s krákým i - měřicí přístroje, stejně tak čisticí.
Milan
Profil *
Oceňuju vtipnost (rozcestník - marihuana) :-)

Design se mi celkem líbí, mám ale drobné výhrady:
1) Na stránce se nachází 3 typy písma. Působí to trošku jako u kolotočů, máš tam 3 bezpatkový písma (nápisy v obrázcích a přihlašovací formulář+tlačítka) a jedno patkový.
2) Patička je fakt hrozná, krom toho mne ale vůbec nezajímá např. nějaký počitadlo

(teď jsem si dal refresh a bod 1 již neplatí koukám :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0