Autor Zpráva
l564
Profil
Má to být projekt kam lidi budou dávat vlastní odkazy . Včera se mi to podařilo nastartovat . Je to verze 1.0 je to základní , jsou v tom prvky , HTML PHP a pro mojí administraci jsem si zvolil .htaccess nevím zdali je to dobrý nápad a hlavně bezpečné mít administraci v .htaccess. Děkuji za všechny názory : web : pridej.wz.cz
Thalia
Profil
Koukám, že někteří tě již svými přidanými odkazy upozornili na chyby při odesílání formuláře na vkládání odkazu.

Chybí mi tam hlavička a i menu by se dalo graficky trošku líp zpracovat.
Mně osobně by se víc líbilo, kdyby autor nebyl odkaz na e-mail, ale odkaz na stránku odkazů vložených tím autorem. Možná by byla dobrá možnost zvolit kategorii odkazu. Kdyby tam někdy mělo být těch odkazů opravdu hodně, tak ať je to podle čeho třídit.

K zaheslování přístupu do administrace osobně taky používám .htaccess.

Mno a jako dlouholetý (spolu)pracovník WZ si nemůžu odpustit dotaz: stojí ti opravdu to porušování podmínek zobrazování reklamy za to?
l564
Profil
Děkuji , již pracuji na verzi 2.0 , kde by se měla již zobrazovat reklama na hlavní (index) stránce , dále tak zkusím nějak vrýt ty kategorie a již mám rozepsaný css vzhled , ale ty kategorie by bylo lepší asi přes MySql co ?

Ano , reklama je na index která následně přesměrovává na web.html , ale jak jsem již psal tak se jistě zobrazí na nové verzy která již výjde 1.5.2011
jenikkozak
Profil
l564:
To má být reklama na stránku bez reklamy? Co tam chceš hodnotit, když tam nic není?
bum
Profil *
Tak to jsem nepochopil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0