Autor Zpráva
John
Profil *
www.mufc.wz.cz zkuste to, mne se to fakt libi!!!
kobe
Profil *
jak jsem jiz jednou rikal, jsou to pekny stranky a jsou lepsi nez ty moje!!!
Martin Kuželka
Profil
ZKUSTE TO!!!

Tady se NEKŘIČÍ!!
John
Profil *
No jo sorry, to bylo v te euforii...
Martin Kuželka
Profil
:-))
fergie
Profil *
mno, ty stranky jsou docela dobry... je tam sice par chybek, ale vzhledove dobry a urcite jsou lepsi nez ty www.manutd.webz.cz/cele.htm Jo jen tak dal:-)
John
Profil *
Nemohl by tady uz konecne napsat nekdo neco věcného??? Zatim je to sama blbost...
ronnie
Profil
Na frontpage je to celkem solidni, ale nejake pripominky bych mel...Predem bych dal tu reklamu dolu, nahore urcite prekazi. Ta cerna barva v kombinaci s cervenou mi moc neladi, nahradil bych ji nejakou svetlou barvou, cerna pusobi depresivne, rekl bych, ze se tam nehodi. S tim souvisi pocitadlo TopList, vubec to dohromady neladi. Dalsi pripominka by byla k tem clankum. Index je moc dlouhy, dal bych tam vzdy par vet a odkaz na cely clanek, bylo by to prehledne. To je tak pro zacatek vse, jeste bych byt tebou venoval vetsi pozornost grafice.
ronnie
Profil
Jo a jeste navstevni kniha je velmi spatne citelna!
AnubiSeth
Profil
červená není depresivní barva... dráždí a vzbuzuje chuť na jídlo... jen ta černá mi tam vadí... ale co, je to jen záležitost osobního vkusu.
Jinak bych dal pryč ten tabulkovej layout a udělal to v CSS... ale na Frontpage je to dobrej výkon. A je pravda to s tou reklamou, dal bych jí úplně dolů
HAURAN
Profil
Ja nevim,. ale me ty stranky neprijdou jako neco extra:-)
laureat
Profil *
Jo, jo tu reklamu bych fakt strcil dolu a v podstate je to dobry, jenom bych to predelal cely na CSS aby to fakt melo vetsi profesionalitu a lepe by se ti v tom potom orientovalo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0