Autor Zpráva
RoM
Profil *
Zdravim Vas,

Chtel bych Vas poprosit o zhodnoceni tohoto webu, jeste nejsou dodelane tlacitka, tak ci tak, bych byl moc rad o Vasi kritiku.

Chtel bych se Vas take zeptat co si myslite o kodu, a hlavne jestli vam to funguje ve vsech prohlizecich krome IE6 ( na tu uz kaslu )

Je to pouze CSS XHTML, validni bez chyby, takze snad to bude vse v poradku.

Kdyby se nekdo nabidl, ze to upravi i do IE6 za nejake ty penize, nebranim se tomu.At me kontaktuje na roman.kolonicny@gmail.com

Adresa webu: http://kolda.chytrak.cz/Triomobil/
PecanCZ
mě se to líbí, jen bych udělal při kliknutí do okénka pro hledání zmizení toho textu Hledany text
Chamurappi
Reaguji na RoMa:
Na první pohled je to nakódované dost mizerně, není divu, že to nefunguje správně ve všech prohlížečích. V menu nejsou žádné texty, jen obrázky vložené přes CSS (proč vlastně, když je to docela obyčejné písmo?).

Je to pouze CSS XHTML, validni bez chyby, takze snad to bude vse v poradku.
Ne, je to nevalidní HTML. Jediný, kdo v tom to X vidí, je oficiální W3C Validátor. Na validitě ale stejně žádnému prohlížeči nezáleží. V šestce to máš rozhozené především kvůli jinému vykreslovacímu režimu, protože sis strčil před <!doctype> naprosto zbytečnou XML deklaraci (zbytečná by byla i v opravdovém XHTML).
jenikkozak
RoM:
Co se týče kódu, tak je tam nějak moc divů a spanů, ale budiž.
Bylo by dobré, kdybych před pokusem něco hledat nemusel mazat obsah toho inputu. A kdyby tento neměl nastavenou výšku, tak by mi to z „y“ nedělalo „v“. (Osekává mi to ve FF části písmen.)
Odkaz na přidání do košíku by mohl být v rámečku, kterým je ohraničen daný produkt.
V menu by mohla být zvýrazněná aktivní položka.
Občas se hodí nadpis první úrovně. Není škoda jej vynechat?
Že by na mne použitá grafika působila dobře, se nedá říct. Hračku za pětadvacet tisíc bych si asi raději koupil jinde.
Před dvojtečkou se nedělá mezera.
RoM
Profil *
Dekuji za Vase nazory,
Budu se snazit to opravit, v nejblizsim case.

Dale, by ten web mohl byt docela chudsi co se tyce divu a spanu atd.. jenze pak by to nebylo natahahovaci.

Dale bych se chtel zeptat, vcem to neni validni…

IE sest to vykresluje jinak, protoze bere hodnoty jinak. A nikdo jej v dnesni dobe nepouziva, takze je to podle me uplne zbytecne

Moderátor Chamurappi: Nedávkuj své sdělení do sledu příspěvků, nejsme na chatu.
Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
jenikkozak
RoM:
Dale, by ten web mohl byt docela chudsi co se tyce divu a spanu atd.. jenze pak by to nebylo natahahovaci.
Jak natahovací? Spany ve standardním módu natahovací nejsou, flexibilní šířku nepoužíváš.
Proč je např. nadpis Novinky obalen divem? Vždyť ostylovat se dá ten nadpis.

A nikdo jej v dnesni dobe nepouziva
To se buď mýlíš, nebo si sám sobě lžeš.

takze je to podle me uplne zbytecne
Když myslíš... Pokud je to tvůj web, tak se na to vykašli, pokud jej vytváříš pro někoho jiného, měl bys udělat kvalitní práci.

Dale bych se chtel zeptat, vcem to neni validni...
Validátor našel 3 chyby a 30 varování. ;-) Bližší povídání najdeš na stránce Proč není XHTML při typu „text/html“ validní?, kam tě už odkázal Chamurappi.
RoM
Profil *
Takze co by jste mi doporucili zmenit, a popripade, jake chyby tam jsou ? nejake veci jsem si u sebe upravil, to menu bude obrazkove stim uz nehnu nejpise, jinak do menu k tlacitkum jsem dal text, logo jsem dal do h1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0