Autor Zpráva
Ivetak
Profil *
Zdravím,

založila jsem web o filmech, kam pravidelně přispívám filmovými recenzemi, novinkami ze světa filmu a najít zde můžete i filmové tipy na daný měsíc. Ocenila bych Vaše názory na obsah a vzhled.
http://www.filmaniak.cz

Děkuji, budu ráda za každý názor!
jenikkozak
Řekněme, že je na webu hodně vidět, že vznikl jen jako podklad pro zobrazování reklamy.
Zkontroluj si zobrazování v IE.
Kolem obrázků by mohl být okraj.
Data a časy nemají český formát. („Vloženo Únor 8, 2011 v 22.35“)
Grafika mě příliš nenadchla, texty nezvaly ke čtení (používá se nízký kontrast).
Nepodtrhávej, co není odkazem.
xmark
Ivetak:
Web možná okomentuji později, teď bych si dovolil pogratulovat k filmovému vkusu. Bylo by možno nějakým způsobem se domluvit na prolinkování s mým tematicky spřízněným webem? Díky.

jenikkozak:
Nesouhlasím. Jestli správně koukám, komentáře jsou originální a mají úroveň.
xmark
- Nelíbí se mi obrázkový pruh. Ty obrázky nikomu nic neřeknou. Bylo by to o něco lepší, kdyby měly title, ale i tak mi to připadá jako neefektivně využitý prostor.
- Na to navazuje zobrazení obrázku a komentáře po kliknutí v tom pruhu. Animace je pomalá, zdržuje to, nelíbí se mně to.
- Jestli jsem správně pochopil, není tady něco jako kompletní seznam filmů, ale jen vyhledávání. Nechci to úplně odsoudit, ale myslím, že seznam by se hodil.
- Když použiju vyhledávání, nalezené články mají špatně nastylovaný nadpis.
- V seznamu nalezených stejně jako v rozkliknutém filmu chybí odsazení obrázku od textu.
Darja
xmark:
Animace je pomalá, zdržuje to, nelíbí se mně to.
Mi to nepřijde. Vadí mi ale, že se hlavička rychle mění a já nestíhám číst text.

Dále bych ztmavila písmo, aby se to lépe četlo a upravila bych obtékání okolo obrázků - trochu to odsadit.
Ivetak
Profil *
Děkuji za Vaše názory, ač s mnohým nesouhlasím. Viz třeba "podklad pro zobrazování reklamy". Příště si takového komentáře můžete odpustit. ;-)
Ivetak
Profil *
*takové
joe
Je to celkem smutné s tou šedou a fialovou.

Nelíbí se mi stín pod menu.
Proč je tlačítko home vpravo?
Políčko pro hledání není vycentrované s ikonkou lupy (Opera).
Text v hlavičce se mění moc rychle.
U těch náhledů je dobré, že nemusím klikat, ale stačí najet na šipku. Ale dobré by bylo, pokud by se kliklo na šipku a držel tlačítko, že by to jelo rychleji.
Obrázky v obsahu nemají odsazení od textu.
Proč se tam střídá angličtina s češtinou?
Je nutný používat TypeFace? Není lepší použít obrázek - image replacement.
Pokud dáš barvu textu #3c3c3c, hned se to čte líp.

jenikkozak:
Řekněme, že je na webu hodně vidět, že vznikl jen jako podklad pro zobrazování reklamy.
Soudíš na základě jedné reklamy?!
jenikkozak
joe:
Soudíš na základě jedné reklamy?!
Ne, napsal jsem to poté, co jsem na stránce O FilManiak.cz uviděl pět výrazných prvků. Prvním byl nadpis „Co si o tom myslíte?“, druhým byly nesmyslně výrazné uvozovky u filmové hlášky týdne (hlavní text, dokonce ani nadpis barevně zvýrazněné nebyly), a zbylé tři výrazné prvky byly bloky reklamy od Google.

Mně to přišlo dost, zvlášť když tam už víc bloků reklam být nemůže (tuším, že Google udává limit 3), ale je to jen subjektivní pocit. Ty zase dvěma odkazům říkáš „menu“.
joe
jenikkozak:
Ty zase dvěma odkazům říkáš ‚menu‘.
A jak jinak bych tomu měl podle tebe říkat? Jedná se přece o hlavní navigaci, takže menu :)

Ad reklamy
Je na každém, kam umístí a kolik dá reklam. Mně nepřijde nic hrozného mít tři reklamy na jedné stránce. Ale pravda, ta stránka O Filma... by chtěla trochu zpřehlednit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: