Autor Zpráva
dan55
Profil
Dobrý den,
předem Vás prosím, aby jste mi nehodnotili DESIGN, je to free template. Zajímá mě funkčnost a případné otestování nějakého textu s diakritikou, můj QR čtečku nepodporuje a kamarád, přes kterého jsem to zkoušel, už je pryč.
Díky za návrhy na vylepšení.

PS: na NEjavascriptové verzi se pracuje...

http://qr.netfire.cz/
Darker
Profil
Pěkně sis pohrál s jQuerry a designem, to máš hezké. Ale QR taháš z googlu což me zklamalo, myslel jsem, že víš, jak to generovat.

Když vyberu jinou velikost kódu, faduje to víckrát, než je potřeba.
Thalia
Profil
Na první straně je odkaz Přečíst více. Bylo pro mě velkým překvapením, když se mi otevřelo nové okno a úplně jiný web. Mohlo by tam být nějak vyznačeno, že mám čekat odkaz mimo aktuální web.

Co se týče textu s diakritikou, tak jsem zkusila oblíbené Růžovoučký kůň pěl ďábelské ódy a moje čtečka mi to zobrazila správně (QRReader pro iPhone).
dan55
Profil
Darker:
1/ mám připraveno generování u mě na serveru, tak za dva týdny to poběží
2/ zkusím to opravit
Thalia:
1/ už jsem tam dal info, že to je do nového okna
2/ díky moc za test :)
Spectator
Profil
dan55:
Kdybych to dělal já, tak bych dal odkazy na programy a vůbec všechny odkazy mimo web do nového okna.
dan55
Profil
Spectator:
Již všechny odkazy vedou do nového okna...
jenikkozak
Profil
dan55:
Web se mi líbí. Jen bych asi oddělil reklamu od patičky. V kódu bych občas ubral béerko (<br>) a nezalomitelnou mezeru, nahradil bych je marginem. Ale není to nijak zlé. Také by to chtělo trochu upravit nadpisy. Chybí třetí úroveň (čtvrtá se vyskytuje), některé nadpisy jsou formátovány pomocí <b> a <br>.
peta
Profil
barvy, to je tragedie.
* hlavicka, zelenou bych mirne zasednul mozna odbarvil, jinak je zbytek dobry, rekneme
* menu, tam bych zrusil zvyrazneni polozky a hover. hover bych dal treba podtrzeni a zvyrazneni nejak jinak, spis cely obdelnik az po okraj sedeho pruhu a jinou barvu textu
* sedy pruh pod strankou neni moc akcni :)
* zasednul bych bilou v paticce, at nedela takovy kontrast vuci cerne, #eee?
* mozna bych zvazil pozmenit i barvu odkazu na neco vyraznejsiho, Mozna je to zpusobeno tim kontrastem cerna bila, ale tak nejak mi tam splyva
* mozna bych zvazil mirne zasednuti i podkladu stredu, fakt cerna bila neni moc prijemne pro oci u velkych ploch

Kdyz kliknu na kontakt, tak se mi cela stranka roztahne asi o 20px ve FF.
Dale v kontaktu tabulka je odsunuta od okraje.
Paticka je nalepena na okraj, kdezto text a logo je od okraje odsunute. Pri okne mensim nez je sirka stranky to nevypada akcne. Mozna bych to centroval, abych se toho efektu zbavil, ale nevim.
wNi'
Profil *
Mne sa to páči, a to študujem grafiku ;)... Možno tá kriklavá zelená by mohla byť lepšia, popr. sa vyskytnut v inych odtienoch na viacerych miestach... Ale inač celkom fajn. Funkčnosť spĺňa :)
joe
Profil
wNi':
Mne sa to páči, a to študujem grafiku ;)
Tak to se máš čím chlubit.

dan55:
Graficky to není pěkné. Hned na první stránce násilný přechod ze zelené do téměř bílé barvy u tlačítka, které jako tlačítko nevypadá. Textu by bylo vhodné nastavit vyšší řádkování, lépe se to pak čte.

"Pokud potřebujete nebo si chcete vygenerovat nějaký QR kód"
Pokud se běžný uživatel dostane na web, tak ho hned úvod první věty vyžene, neví k čemu mu to bude a skoro bych se vsadil, že stránku zavře.

Nelíbí se mi odstíny barev, moc na nich toho zkazit nejde, ale přesto se ti to povedlo :-) Moc se k sobě nehodí, patička je moc svítící.
panther
Profil
joe:
Pokud se běžný uživatel dostane na web
otázkou je, kolik bžných uživatelů se na web dostane. Troufnu si tvrdit, že bys je spočítal na prstech jedné ruky, pokud budu uvažovat několikaletý časový horizont.

Nikdo nebude hledat něco, co nezná a neví, jak to pojmenovat. A kdo bude vědět, co hledá, najde hafo jiných odkazů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0