Autor Zpráva
Milan
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit, jak se vám jeví www.pslanskroun.cz
Zadáním byl jednoduchý, střídmý design, já se teď trošku vnitřně peru s tím, že ta "zlatá" vypadá na spoustě monitorů jako hrachová kaše. Rovněž mi nesedí to menu, ale vůbec mne nenapadá, jak ho vyřešit, aby to nebylo jako u cirkusu. Jakékoliv nápady a zkušenosti vítány :-)

Co se týče obsahu, ještě to není finále, čekám na podklady od zadavatele, takže tam, prosím, kritiku nehoňte :-)
simmi
Profil
Milan:
zkus na místo zlaté použít stříbrnou ta bude vypadat všude stejně přece jenom je to stupeň šedi..
menu by mělo mít podtržené linky aby lidi věděli že se na to dá kliknout, (zkus třeba udělat nějaké hezké tlačítko a připíchnout ho k levému okraji)..
jinak rozvržení stránky je přinejmenším zajímavé(mně se líbí)..
rámečky okolo fotek na které se dá kliknout osobně nemám rád, a když už je tam chceš tak udělej nějaký vlastní nebo aspoň ne tak výrazný..
jinak slušná práce..
Thalia
Profil
Mně osobně se ta zlatá vcelku líbí (asi že na mém monitoru nevypadá jako hrachová kaše :-) ), odstín šedé si nějak neumím představit. Já bych to nechala takto. Co se týče menu, momentálně mě nic jiného než výše zmíněné hezké tlačítko nenapadá.

Jinak se mi to jako celek líbí, zejména černobílé náhledy. Ale libílo by se mi to víc, kdyby se fotka nemusela zavírat nutně kliknutím na křížek, ale prostě kliknutím na fotku.

1. U fotek dole vidím u levého rožku obrázků malou čárku, jakoby v odkazu byla někde mezera.
2. Kontakt - není ta černá šipka na té mapě až moc velká?
3. Firma se jmenuje Pohřební služba Hlaváčková, tak proč je v TITLE stráncek Pohřební služba Lanškroun?
MilanSch
Profil
Thalia:
Kontakt - není ta černá šipka na té mapě až moc velká?
Je... Je velká jako kráva :-)))) Uznávám :-)

Firma se jmenuje Pohřební služba Hlaváčková, tak proč je v TITLE stráncek Pohřební služba Lanškroun
On zákazník sám nemá moc jasno, title jsem upravil, nicméně ten Lanškroun je tam kvůli klíčovým slovům...

Díky za nápady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0