Autor Zpráva
Sirea
Profil
Ahoj,
na zaklade drivejsich pripominek jsem zkusila upravit svuj web..

Prosim kouknete na:
http://www.sireasgallery.com


Bohuzel se mi porad nedari, aby v IE vypadal styl stejne jako v ostatnich prohlizecich.. :[ jakekoliv rady na vylepseni uvitam. Predem dekuji.
MilanSch
Profil
Sirea:
Bohuzel se mi porad nedari, aby v IE vypadal styl stejne jako v ostatnich prohlizecich
Mno, to někdy nejsi sama :-)

Ta titulní stránka mi přijde taková - nevím, jak to pojmenovat - jakože mne to moc neoslovilo (na první pohled) :-) Zkusil bych si vyhrát trošku s barvama a ty informace, co tam jsou, nějakým způsobem opticky oddělit. Co se týče grafiky, vypadá to, že jsi šikovná, tak svou nabídku nezabíjej nudným designem.

Angličtinu bych dopiloval ;-) Eg.
How order -> How to order
My really name is -> My real name is
and so on... ;-)
Thalia
Profil
Sirea:
1. Hlavní strana - přijde mi docela neuspořádaná, míchá se tam několik typů písma a přijde mi zbytečně opakovat položky z menu. Pro začátek bych alespoň sjednotila písmo a myslím, že "font-family: sant-sherif; " neexistuje. Také "send me an e-mail" by bylo lepší.

2. V sekci Pictures/Wallpapers se jako náhledy načítají celé obrázky a tím se zpomaluje načítání stránky. Pro náhledy je lepší použít zmenšený obrázek. Aha, no, pohled do zdrojáku ukazuje, že by se měly načítat náhledy, ale mně se i tak zdá, že se načítají celé obrázky. Zas tak pomalý net tu nemáme, abych musela několik sekund pozorovat, jak se načítají náhledy.

3. License - použila bych Licence, tedy pokud není americká angličtina použita záměrně.

4. V tagu TITLE más Sireas Icons, Sireas Cursors, tak proč pak není i Sireas Pictures?

5. News in icons - spíš New in icons. Navíc ty 4 novinky v icons se mi zobrazí na dvou řádcích, tři a jedna (mám Operu 11). U cursors jsou všechny 4 pěkně na jednom řádku.

6. You find some information about licences and about me. - You can find here some information about me and also about licences. - takto to imho zní líp a vidím tu i výše zmíněné licences :-).

7. Contact - e-mailovou adresu tady máš jako obrázek, předpokládám, že jako ochranu proti spamu. Pak ale nedává smysl obyčejným textem zapsaný e-mail v patičce.

8. Obrázkům často chybí alt, o title nemluvě.

No a to už snad stači :-).
Petr Wudi
Profil
Jsou tam takový nedoladěný rozměry
- Licence se mi v menu posouvají na další řádek.
- Cursors a Pictures na hlavní stránce skoro přesahují přes svůj rámeček.
- Download wallpaper in the large size je částečně v obrázku.
A asi i další, víc jsem nezkoumal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0