Autor Zpráva
RC Modely
Profil
Zdravím všechny!
Před nedávnem jsem pro kamaráda vytvořil (spíše jen upravil šablonu) eshop na adrese http://www.rcmodely-nej.cz/eshop/index.php
Zajímal by mě Váš názor na obecné zpracovnání této stránky.
Vím, že některé obrázky neobsahují atribut alt, to už ale nechám na kamarádovi.

Díky mockrát!
MilanSch
Profil
Jako jednoduchý obchod docela dobrý, řekl bych chvalitebný, určitě bych zapracoval na stránkování, aby se nevypisovalo 13 položek na jedné stránce (když už jsou tam popisy).
Teď ke kódu:
1)
<h5><p><strong>!NOVINKA!
A to má bejt jako co?
2)
<h1><a href="?" tabindex="1"><img src="templates/img/bs_logo.png" alt="RC Modely-Nej Ty nejlepší modely na internetu" /></a></h1>
Myslíš, že tohle vyhledávač stráví? ;-)
pavuk
Profil
Mě osobně se to líbí velice, žádný opičárny a hejblátka, ta přímost a cílenost na produkt mě těší, nic mě nerozptyluje. Oceňuju i změnu velikosti písma, ale vadí mi že při přechodu na další (jakoukoliv) stránku se písmo vrátí na původní velikost, příliš malý fotky u jednotlivejch modelů, nevadilo by mi je mít i přes celej monitor, a ta hlavička trošku postrádá život, modely jsou většinou rychlý, třeba by to chtělo nějakej náznak dynamiky. Ovládání taky v poho, mě se to líbí
bum
Profil *
Hezká šablona, vkusně upravená pro daný účel, tady bych nic nenamítal.
Obsahově bych vytkl nedostatečné identifikační údaje firmy (jméno provozovatele, IČ, případně DIČ, bankovní spojení, možná i nějaká fotka kamenného obchodu, když ho máte). Sice jsou tam někde zasuté v obchodních podmínkách, ale to nestačí, musí být ihned přístupné na stránce s kontakty. Pokud nejsou snadno k nalezení, spoustu případných kupců to odradí (mě teda určitě). Jako kupujícího mě tohle vždycky zajímá, ale pokud to hned nenajdu, obchodní podmínky apod. rozhodně neprohledávám a jdu jinam.
bum
Profil *
Sorry, přece něco: To logo.
Takhle je takové "nabourané", není poznat, jestli je to RC nebo RO. Jakékoli deformace písmen rozhodně nedoporučuji, to vždycky dopadá blbě. Navrhoval bych zřetelné a jasné RC.
Zelená písmena ve slovech "modely-nej.cz" taky dopadla špatně, jsou na sebe příliš namačkaná a pro vytažení černou čárou příliš malá, takže výsledkem je špatná typografie, deformace. Navrhuji je úplně vyhodit, na logo je to stejně příliš moc povídání a je tam podtitulek, který to v podstatě opakuje. Podtitulek ovšem potřebuje opravit zmatečné užívání velkých písmen, úplně by stačilo "Ty nejlepší RC modely". Jinak hodně zdaru.
margin
Profil *
pavuk:
Mě osobně se to líbí velice, žádný opičárny a hejblátka
Tak to jsi měl štěstí, že ti něco uniklo: http://www.rcmodely-nej.cz/eshop/index.php?rc-letadla,29
http://www.rcmodely-nej.cz/eshop/files/airplane_anim[1].gif
Když už to "musí být", tak bych to animoval javascriptem, nebylo by to tak datově objemné a animace mohla být plynulejší.

Kód je hrůza a děs, hrubě nevalidní a nesémantický, třebas seznamy s jednou položkou...
RC Modely
Profil
Díky mockrát, trochu na tom ještě zapracuju, počet produktů na stránce jsem snížil na (snad optimálních) 8. Pohrál jsem si trochu s tím kódem, a s tím písmem taky zkusím něco provést ;-) každopádně díky za tipy a kritiku.
pavuk
Profil
margin:
Tak to jsi měl štěstí, že ti něco uniklo:
Au!!! To bylo opravdu štěstí, protože to je , jak to říct, "otřesný"...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0