Autor Zpráva
Marty
Profil
Tak jsem podruhé předělal vzhled (a tentokrát nejen ten) svého weblogu .
Chtěl bych znát jakékoli vaše názory a připomínky jak cokoli vylepšit. Krotit se rozhodně nemusíte ...
PerToon
Profil
Udělal bych mezeru úplně nahoře a úplně dole (ale to si myslím o každý stránce). Jinak se mi to líbí.
Anonymní
Profil *
líbí se mi to nahrazení textu obrázkem a to že je to jednoduché a bez obrázků je to taky hezké a čitelné
Charlie
Profil
Vypadá to moc pěkně, text je dobře čitelný, stránka je celkově přehledná.

Jediné, co mi tam nesedí, je hnědá barva v logu. Vše ostatní je lazeno do čediva a ta hnědá, která obtahuje písmena pak nevypadá dobře. Možná by pomohlo mírné ztmavení.
Marty
Profil
2 PerToon: zkoušel jsem to, ale myslím si, že mezery nahoře a dole u stránky se hodí jen pro weby s kulatými rohy

2 Charlie: hnědá? Je tam použítá šedivá barva něco okolo #222 ...
Charlie
Profil
Marty, fakt že jo, s modrou kolem to vypadá jak šedivá. Nebo mám možná nějakou oční vadu, o které nevím :D
Marty
Profil
Photoshop - styl vrstvy - vytažení - typ výplně - barva - #666666
Aplikováno na ten nadpis, testováno na 2 monitorech + notebook.

Nemůžu si pomoci ...
Charlie
Profil
Jenže to prolínání ty barvy zkreslí. Color Schemer vyhazuje vesměs tohle: 6B615A, 6B6563, 6B615A. Všechno jsou to hnědé barvy.
anonym104
Profil *
ja vidim sedou.... CS mi to hazi taky jako odstin sede........... zkus C6D3FF ta je mnohem hezci :)
Marty
Profil
Charlie aha, a co by podle Color Schemeru tam mělo za barvu být, aby to vypadalo jako šedivá? V tomhle se trochu ztrácím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0