Autor Zpráva
Kajda
Profil *
Kritizujte, chyby hledejte, co se vám nelíbí mi sdělte prosím: Odkaz.
Nehodnoťte obsah, stránky jsou určené především pro úzký okruh lidí a jsou tomu uzpůsobeny.
PerToon
Profil
nelíbí se mi celá ta přihlašovací část vpravo - ubírá to půlku prostoru a hrozně mě to ruší...
udělal bych to užší a možná vlevo...
v odkazech nahoře máš budnoucnost
anonym104
Profil *
mno design se mi moc nezda.... ale to je na autorovi... ta vinova mi proste nesedi.. ted sou v "mode" jine odstiny... a to prihlaseni souhlas... stacil by maly prouzek pod menu a bylo by to mnohem prehlednejsi :) jinak hodne uspechu :)
Šlaha
Profil
Mimotéma: Tvrdě do mě, ať je po mně
Bubák
Profil *
Nemůžu se vyznat v jízdních řádech, které vlaky v který den jedou. Při letmém pohledu na JŘ to vypadá, jako že vlaky s poznámkou --- jedou denně, tak tomu však ve skutečnosti není! Tak si oprav datumové poznámky.
Na fotky, např. členů, je výhodnější formát JPEG, než GIF s 32 barvami. Nebo to byl "umelecký" záměr?
Petra z Votic
Profil
Tak teda tvrdě - když si zvětším písmo v Mozille tak zmizí půlka horního menu - např. jízdní řády jsou pryč. Tak a jak se teď skautíci dostanou domu??? :)) V IE písmo nejde zvětšit vůbec - kdo si má kazit oči. Vyřeší to nezadávání velikosti písma v px.

To logo nahoře by mohlo být klikací a vracet na home page.


V novinkách je spousta odkazů co nikam nevedou - to fakt nechápu. např.

Dost se změnila i stránka Budnoucnost, koukněte se, co všechno jsme si naplánovali a nezrealizovali!!! (budoucnost je tam odkaz)

Čekal by jsem, že po kliknutí mě to hodí na stránku budoucnost.

Fotky zobrazovat do nového okna pomocí JS se moc nedoporučuje - a hlavně se mně zobrazilo jenom nějaký blikající nahrávám ...... a foto skautíků nikde.

Zdravím Srubáky a ať se Vám vše daří!


PS: for Šlaha a další korektory českého jazyka - na rovinu říkám, že už mě pěkně štvou tady ty přispěvatelé chyb českího jazika. Zbytečně zabírajý mýsta v diskuzích a otravujou ostatní lidi.

Založte si vlastní rubriku a tam si to mně a mě řešte.

Ták to se mně ulevilo
Petra z Votic
Profil
Na fotky, např. členů, je výhodnější formát JPEG, než GIF s 32 barvami. Nebo to byl "umelecký" záměr?

Jestli to byl umělecký záměr tak docela povedený. Jestli ale ne tak to je průšvih.
Hampy
Profil
Super stránky! Opravdu se mi líbí...klobouk dolů
AMD
Profil
Login je divnej, barva taky. Přehled bych dal pod login, málo místa pro novinky. Stačí ? :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0