Autor Zpráva
anonym104
Profil *
ok :) takze...

současný web

a tady je podoba po dnesku...

budouci web.

... prosim hodnotte spis graficke spracovani a prehlednost nez to... ze jsem zacatecnik... weby delam asi 3roky a tak sem se rozhodl prave o stranky s timto obsahem... a sem tam nejaka nabidka prijde :) a jako privydelek to neni spatne.. tak prosim neodsuzujte mne z teto stranky.. jde spis o Vas nazor na graficke zpracovani :) diky
Zlababa
Profil
Co to proboha je? S tímhle si říkáš "design" ???
Originální to sice je, ale špatně provedené, navíc banány mají s webdesignem málo společného, snad jen, že je webdesigneři hodně jí, ale to asi tak nebude.
Menu bych zhodnitil vyloženě jako nepovedené až hnusné. Písmo taky tak. Vlevo je strááášně moc místa ... asi tam nic nebude, tuším.
No nevím, jestli je to to nejlepší co umíš, tak ok, někoho na to určitě nalákáš.
Tak hodně štěstí přeju.
Dero
Profil
Graficky otřesné.
anonym104
Profil *
ok :D beru :)) du delat znova :D jeste ze mam tu neschopenku :D zitra vecer snad hodim dalsi... i kdyz to mozna stihnu jeste dneska.. uvidim :)
Dero
Profil
Za jeden jediný den stihnou udělat opravdu dobrý design jen kromobyčejně nadaní grafici.
anonym104
Profil *
:D to bylo mysleno jinak :D
Mistr
Profil
anonym104
Dávej si pozor na pravopis.
Charlie
Profil
anonym104, rozhodně neodcházej od stávající myšlenky. Ten nový návrh není zas tak špatný, otřesná je na něm jen navigace. Jinak se mi líbí.
Zlababa
Profil
No, přesně jak napsal Cahrlie , tak jsem to myslel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0