Autor Zpráva
Jara
Profil *
Je to má první stránka, takže žádny složitosti.
Nejprve jsem ji udělal ve framech, ale pak jsem zjistil, že jsou docela na prd. Třeba mi nefungovaly keywords na spouštěcí stránce s framesetem. Dá se to nějak ošetřit? Teď jsem to předělal aby to bylo bez framu a stejně mě ji vyhledávače podle keywords nenajdou. Je potřeba nějakej čas než začnou klíčová slova na síti fungovat? Díky za radu a názor.
anonym104
Profil *
prsite sem hod odkaz www.jaromirondra.com
PerToon
Profil
Je potřeba počkat než vyhledávače stránku zaindexujou a pak se objeví ve vyhledáváních. Pokud chceš vědět víc tak někde na jakpsatweb o tom určitě je, takže se tam koukni.
Na stránce se mi akorát nelíbí to, že když je k patce tak velká mezera, proč ji neudělat kratší? Takhle musím asi půl centimetru scrollovat, což se mi zdá nepraktický.
Spikee
Profil
- ten menší nápis "moje první html" pôsobí rušivo
- chýba klikacie logo
- na vedľajších stránkach chýba text v pätička
- ten kód <script language='javascript'>postamble();</script> úplne dole v kóde tam pravdepodobne nemusí byť
Jara
Profil *
Ja tu patku dal dolů schválně protože se mi nelíbylo že to v mozile při překliknutí ze stránky kde pravá lišta je na stránku kde není trochu skočí, posune se to právě o to lištu. Tak sem to udělal tak aby byla všude. Jestli mě chápeš,nevím jak to líp vysvětlit. Ale dík za názor.
Šlaha
Profil
Něco o mně, jinak se mi to vzhledově vcelku líbí, na kód jsem se nedíval
xhelliosx
Profil
hele, na to, že ti je 26, tak bys mohl vědět, že sloveso "líbyt" neni ve vyjmenovaných slovech po "b" a proto se tam píše měkké "i".Tak si dávej na pravopis bacha jo?? JInak web je docela ucházející a neurážlivý!! :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0