Autor Zpráva
Filip0913
Profil *
Prosím o názor na mojí první kompletně navrženou (a provedenou) stránkou www.vardadesign.cz . Děláno v Joomle! Díky Filip0913
johnl
Profil
Není, to vůbec špatné, na mě to působí příjemně, co bych určitě vytknul je angličtina na českém webu, není snad velký problém to dopřeložit ne.? :))

A pak druhá věc je obrázek na úvodní stránce, proč tam rveš takovou obludu.? Načítalo se mi to asi sedm sekund, stačí obrázek změnšit i třeba jen v malování do velikosti kterou potřebuješ a né to měnit pomocí width a height..

Teď jsem si všiml že takových obrázků je tam víc, opravdu je to hnus a zbytečně to prodlužuje dobu načtení stránky, stačí ten obrázek změnšit v nějakém grafickém editoru..


Pak se mi nelíbí vyhledávací políčko vždy pod stránkou, co jej třeba dát do levého panelu?

To je odemě zhruba vše, ale i když se mi to celkem líbí, je tam pořád co dotvářet.. ;))
Fantomasmag
Profil
Filip0913:
1) To nemyslíš vážně: 2 816px × 2 112px (změněno na 560px × 420px) - Obrázek na úvodní stránce.
2) Copyright © 2010 --- Proč dvojitý copyright?
3) Jelikož je to Joomla šablona, není moc co hodnotit...
Martin02
Profil
Asi se to nehodí zrovna sem, ale jak udělat tu průhlednost hlavního obsahu? Když tam má na pozadí dole nějakou trávu, a na poli obsahu je také vidět. Jak to udělat?
dík
margin
Profil *
Martin02:
Jak to udělat?
Příště se ptej na vhodnějším místě, třebas v Jak něco udělat?.
Je to uděláno částečně průhledným obrázkem na pozadí, RGBA je #ffffff66.
to je on.
Spectator
Profil
Ty obrázky, fuj!!! Zmenšít a pak ukazovat, nezmenšovat při ukazování!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0