Autor Zpráva
Matthew113
Profil
Dobrý den,

prosím o kritiku návrhu portfolia, zde: http://img.fileup.cz/?di=1612983210131

Předem děkuji. :-)
none
Profil
co chces na tom hodnotit ... tohle je 15 minut prace
__construct
Profil
Matthew113:
• použitý font - Arial, tam pôsobí dosť tuctovým dojmom
• nepáči sa mi mixovanie toho kaligrafického fontu s bezpatkovým (pouvažuj nad použitím nejakého moderného)
• šedé písmo na šedom pozadí sa bude blbo čítať
• usporiadanie kontaktného formulára nejak neladí s ostatnými prvkami na stránke
Matthew113
Profil
__construct:
Díky moc :-)

• použitý font - Arial, tam pôsobí dosť tuctovým dojmom
A který by jsi tedy navrhoval použít? Já arial používám na všech svých webech, protože se mi líbí. Jiné jsem zatím nezkoušel, ale proč trochu nezaexperimentovat :-)

šedé písmo na šedom pozadí sa bude blbo čítať
Konzultoval jsem tento problém s několika lidmi, kontroloval jsem na 3 monitorech (LG, Acer, notebook) a zdálo se mi to OK, ale zkusím si trochu pohrát s kontrastem.

• usporiadanie kontaktného formulára nejak neladí s ostatnými prvkami na stránke
Máš pravdu, také se mi to nějak nezdá. Přemýšlel bych asi nad nahrazením (stejně existuje podstránka „kontakt“), ale co místo toho, hm.
Matthew113
Profil
none:
co chces na tom hodnotit ... tohle je 15 minut prace
mm...


Aktuální verze: http://img.fileup.cz/?di=7129871918115
Kontrast, font i kontaktní formulář byl nahrazen. :-)
TomasJ
Profil
Matthew113:
Mně se stránka líbí :) Je taková moderní... Akorát škoda, že to není jako živá ukázka. Zajímal by mě vzhled s vypnutými obrázky nebo s nenačteným stylem (někdy se stane chyba tak vypadne styl).

none:
To bych tě tedy chtěl vidět, jak za 15 minut tohle uděláš... Možná tak za pomocí nějakých šablon ke stažení zdarma nebo už s nějakým motivem v nějakým RS...
Kcko
Profil
TomasJ:
Práce na 15 min to není pokud to bereš jako celý web, ale práce na 15 min v graf. editoru plus stažení příslušných ikonek to ano.

Matthew113:
Je to velmi málo originální a je to jako spousty jiných tuctových portfolií s rádobymoderním designem. Chtělo by to minimálně výrazně zapamatovatelné logo, lepší uspořádání prvků a něco originálnějšího.
Taurus
Profil
Hezké to je, pokud si hlavně kodér a programátor, tak super. Ale víš, aby to bylo vážně hodně dobré, chtělo by to nějaký nápad. Je to totiž takové uniformní. Samozřejmě, jsou tu stovky škaredých stránek a kdyby byly takové jako tvá, tak fajn. Ale... prostě, šlo by to ještě někam posunout. Nedíváš se tolik na detaily. Vem si třeba jeden z mnoha prvků jako příklad - šipka "hore". Kdybys odstranil její černé pozadí, čímž by vznikla vykouslá zaoblená část v ostrém přechodu bílá/černá, hned by to taková "blbost" vylepšila. A takto by šlo pokračovat.
Cpk
Profil
Mne osobne tam nesedí ten font, čo ši použil v logu. v headery a v menu mas slabý kontrast. Inak celkom fajn.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0