Autor Zpráva
Nolem
Profil *
Zdravím, připravuji herní portál a dnes jsem dokončil grafiku webu. Potřeboval bych ještě sdílet Váš názor, abych věděl co ještě doladit. Web je obohacen pouze výplňovým textem a odkazy v menu ještě neplní své funkce. Adresa, na které se web aktuálně nachází, je jen dočasná. Budoucí adresa webu bude http://in-games.cz, hned, jak dojde registrátorovi má platba.

Současná adresa http://www.projectlemon.cz/games

Pozn. barvy odkazů v levém menu ještě plánuji doladit, nenapadá mě ale vhodná barva.
Kcko
Profil
Nolem:
Rád bych Ti na to řekl něco pozitivního.
Je na tom až moc vidět použitý "RS" systém PHP fusion. Grafika je nezajímává a značně zastaralá. Pokud to ma být herní portál, podíval bych se novodobou konkurenci a začal bych znova.
Nolem
Profil *
Zastaralá?
Nolem
Profil *
Snažil jsem se především o jednoduchost.
Taurus
Profil
Myslím, že nedokončil :-( Odfláklé menu, patička, logo. Používáš malé fonty, nebudu si kazit oči. V css navíc používáš px, takže si to všude nezvětším. V IE8 jsou jakési pruhy v hlavičce, chybí mi tisková verze a nechápu angličtinu v patičce.
MilanSch
Profil
Po mně to chce jméno a heslo (i když nápisy jsou černý na černým pozadí), takže se nikam nedostanu a tím pádem ti nic k tomu neřeknu. (informační hodnota mého souvětí je nulová, ale chtěl jsem, aby si se mnou nepočítal :-)
Petr ZZZ
Profil
Nolem:
To má být nějaký MFA-vtip? Mě připadá funkční jen patička... Levné kontaktní čočky, příslušenství k čočkám - čočky| Nový hip hop shop - bundy v hip hop shopu u tvrďáků| Čočku k jídlu? Ne, kontaktní čočky a info o čočkách...

...až na to, že i zde je část textu černá na černém pozadí.

Máš něco proti čočkové polévce nebo čočce se špekem?
MilanSch
Profil
Petr ZZZ:
Mně to spíš přijde, že to Nolem zablokoval, takže celý vlákno na prd :-)
Petr ZZZ
Profil
MilanSch:
To ale od něj vůbec není hezké, mohl by nás o tom aspoň informovat.

Noleme, tys ten web zablokoval?
jenikkozak
Profil
Nu což, ohodnotíme, co je k dispozici. (Otevřel jsem tu stránku, přečetl si diskusi, přece nevyhodím ten čas jen tak.)
- Z grafiky je hezkých prvních pár pixelů nahoře.
- Černý text na tmavém pozadí je absolutně nečitelný. Blokování se může taky udělat pořádně, ne?
- I nemám like míchání languages na website.
Co se týče kódu:
- Metainformace bez obsahu jsou na nic.
- Tabulka se na design už pár let nepoužívá.
- XHTML je pomalu pasé.
- Použít div jen na to, aby byl zarovnán obsah jedné buňky tabulky na střed, je zbytečné.
- Nemá checkbox nabývat jiné hodnoty než „y“?
- Vodorovné mezery se dají dělat i lepším způsobem, než jsou čtyři béerka za sebou.
- Popisky formuláře by mohly být labelem, dá se na ně klikat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0