Autor Zpráva
Northon
Profil *
Dobrý den,

Chtěl bych Vás požádat o kritiku současného stavu administrace na, které pracuji.
Administrace je založena na již existující - Concrete5. Uživatelské rozhraní se mi, ale zdálo pro uživatele zbytečně komplikované a nepřehledné.


Takto to vypadalo původně: http://stare.corsinicafe.eu/login/
username: admin, pass: 437705

Současný stav: http://c5.corsinicafe.eu/index.php/login
username: admin, pass: 965509


Rád bych aby bylo vše v administraci víceméně samovysvětlující, napište mi prosím vaši zkušenost.
Děkuji!
MilanSch
Profil
Já bych to viděl jako dobrý, pokud bude uživatel naprostej trotl, můžeš se stavět na hlavu a nepochopí nic, takže to, co jsem viděl, mi přijde jakože je pro takový, co jsou jeden level na blbcema :-)
pcmanik
Profil
Vyzera to celkom dobre, ale odovza je zalostna, nwm ci je to serverom, alebo zle napisanym kodom.

1. Ale pre zrychlenie aspon aktualizuj jQuery - verzia 1.3.2 je uz muzealny kusok totizto je to 2 roky stare.

2. Dalej javascripty, a ich volania pospajaj v maximalnej miere do kopy. To iste aj CSS.

3. Inline stylovanie uz neleti - <div class="buttons" style="text-align: left !important">

4. Naco je toto dobre? <meta name="description" content="" />

Je tam daleko viac zlych veci, ale to by bolo treba prepisat vsetky javascripty, a na to uz je neskoro.
džošua
Profil *
to kto tam napisal ten nadpis ze "nase hovna vasa radost" :D:D:D
wNi'
Profil *
Jo ten nadpis je pro :D..
Administrácia fajn, odozva otrasná, takže to treba upraviť (kod/server?)
Veľmi mi ale prekážajú nerovnosti v grafike, sem tam čosi prečnieva, alebo naopak chýba, niečo sa prekrýva aj keď je vidieť že nemá atď. To treba doladiť.
Ináč je to fakt jak pre opice :D kto nepochopí, tak už mu to viac asi nezjednodušíš :)
Northon
Profil *
pcmanik: ano, souhlasím. Pokusím se hlavní problémy vyřešit, ale některé věci už opravdu neovlivním.
wNi': ok, i na to se ještě podívám.

Vám i všem ostatním děkuji za Vaše podnětné připomínky.
Niní budu pracovat na tom abych to vyladil.
ty
Profil *
a co vravis na to "Vaše hovna naše radost" ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0