« 1 2 »
Autor Zpráva
Jirka Cech
Profil *
Prosim vas o nazory na:
http://ipod-nano.jirkacech.com/

Zejmena co se tyka funkcnosti, designu, a celkove jednoduchosti...

Jirka
Jirka Cech
Profil *
je to moje prvni stranka s CSS.
mat
Profil
já bych se zeptal k obsahové stránce - co když se zákazníkům ten ipod rozbije v záruce? Kde tě budou honit - v německu?
Falcon16
Profil
Lave menu je prilis siroke a potom je obsah stranky na uzkom priestore.
Taktie by si mohol dat odkazom v menu nejaku formu
Paticku by som dal vyssie, je prilis daleko od vsetkeho ostatneho a vyzera to ako odtrhnute
Inak to pekne
Jirka Cech
Profil *
ja jsem strasne nadsenej z tech kulatejch rohu, strasne malo se to vidi, tohle je prvni vec co me na CSS prijemne prekvapila. Naopak byl desny porod aby se ten layout nerozsypaval v IE, kupodivu v Safari pro MAC OS X a ve Fireforxu pro win NT to funguje dobre...
Jirka Cech
Profil *
mat: copak tu zaruku davam ja? jak to koupim tak to predam, zabaleny. Ptal jsem se kvuli sobe tady v mistnim apple store (stuttgart) a rikali ze mi to normalne opravi nebo vymeni ale zaruka je pry jen jeden rok. Ja zatim zadny iPod nemam, mam iBook a problemy jsem nastesti nemel, ale taky jsem se ptal a rikali ze to neni problem.

Naopak jsem byl prekvapen co jsou ve Statech nebo v Kanade schopni lidi reklamovat. Byl jsem v Ottawe a jedna honkongska slecna reklamovala iBook, pry z nej nejde vyndat CDcko a jinak funguje. No pak prodavac zjistil, ze je cele sasi pokrivene (vevnitr je nejaka kovova kostra) a proto to neleze ven, ni vylezlo ze nem asi omylem nejakou dobu sedela ze si ho zapomela pod oblecenim na sedacce...

A oni ji to vymenili!!! v Cesku by ji myslim poslali do <!>
halogan
Profil
Trochu me zarazi cena iPodu Nano, je prakticky srovnatelna s budouci cenou u nas.

Update: necekal jsem, ze Apple je nenazrany - ty prirazis necely tisic a dtpobchod (spis apple) necele dva... :/
Jirka Cech
Profil *
halogan:
myslim, ze moje ceny jsou srovnatelne s nejnizsi cenou v cesku a bez 20% dane. Jenze moje cena je konecna. Vydelam na tom minimum, spis nic, protoze urcite tak 10% dam za sales tax v americe...

Prislo mi, ze spousta lidi na forech skemrala, zda by jim to nekdo privezl....
vysel jsem jim vstric, a zase remcaji, ze je to spam, ze je to drahy a podobne. Vsem se skratka nezavdecis...

Ale pojdme se bavit o HTML a CSS, jak se vam libi ty kulate rohy?? Ja jsem z nich uchvacen....
Hampy
Profil
Ahoj, strányk vypadají dobře, k obsahu se vyjadřovat nebudu. Jak jsi udělal to stínování? To je obrázek, nebo to umí CSS?
Jirka Cech
Profil *
je to rozstrihany obrazek. CSS pry nejake stinovani umi a podporuji to vsechny normalni prohlizece, nicmene ten jediny, dokonaly a neomylny IE to neumi takze to nikdo radsi moc nepouziva.
habendorf
Profil
No já tě nechci nějak zklamat, ale ty horizontální bloky jsou ve všech browserech nějaký rozbitý.
Jirka Cech
Profil *
Habendorf: jaky mas rozliseni??? Ja to zkousel na vsem krome opery a vicemene bez problemu, i kdyz, blblo to pri rozlisenich nad 1024x768...
habendorf
Profil
1280x1024
Web se ale musí zobrazovat dobře vždy, to není chyba uživatele.
Jirka Cech
Profil *
mas pravdu, ale nevim jak to osetrit...
Jirka Cech
Profil *
jeste bych se vas zeptal, nevite nekdo jak vyresit ten problem z rozsypanim layoutu kdyz je velky rozliseni? Sam tomu az tak dobre nerozumim, ony ty kulaty rohy jsou sice hezky ale taky pekne komplikovany. Je to sice sematicke XHTML, ale to CSS :(
RPG
Profil
Jenom taková minipoznámka... když už používáš CSS, mohl jsi do stylopisu zařadit aspoň a:hover na zvýraznění odkazů... je to pak hezčí :-)
Anonymní
Profil *
Proc mas stranky bez hacku a carek?

Jsem ted v Nemecku, v praci nemam ani Ceskou klavesnici ani Ceske fonty ani Ceske Windows a po pameti diakritiku psat neumim


To me dostalo ;-)))
Timy
Profil
Jirka Cech
nevite nekdo jak vyresit ten problem z rozsypanim layoutu kdyz je velky rozliseni? --
http://ipod-nano.jirkacech.com/images/custom_corners_bottomleft.gif nechce se mi v tom moc hrabat, ale nepomohlo by, prodloužit tenhle obrázek?
Anonymní
Profil *
TiMy
vyzkousim to prodlouzit. ale bal jsem se zda to pak nebude delat horizontalni skrolovaci listu na mensich rozlisenich....
Jirka Cech
Profil *
Zapomel jsem to podepsat....
Tak jsem ten obrazek zkusil prodlouzit, muzete mi nekdo s velym rozlisenim rict jak to vypada? nerozpada se to uz? a co maly rozliseni?
Anonymní
Profil *
podle mne ta stranka vubec nefunguje, adresa je nedostupna....
Timy
Profil
Jirka Cech
jj, teď už se to zobrazuje dobře (1280x1024).
habendorf
Profil
jj, teď už se to zobrazuje dobře (1280x1024).

Zkus si pomalu zužovat okno a sledovat co se děje se stránkou (IE). Totální rozpad, bohužel.
Anonymní
Profil *
a zkusil jsi potom dat refresh? Mne to napadlo, a to IE normalne nepouzivam (kdyz mam jinou volbu)
Ale chybu uznavam. Jde to nejak resit??
habendorf
Profil
Refresh
1) nepomůže
2) a i kdyby, stejně je to špatné.

Řešit to samozřejmě jde, layout musí být natolik kvalitní, aby to vydržel. Ale to chce studium a čas na získání zkušeností, nenaučíš se to za dvě hodiny.
vasil
Profil *
nesouvisející příspěvek smazán moderátorem
Timy
Profil
habendorf
tak dalece jsem stránku nezkoumal... ale každopádně to je chyba:-)
vasil
Profil *
proc jste mi to smazali??
Xaver
Profil *
Dotyčný tazatel by se měl především naučit spisovně česky (viz Česká klávesnice, skrátka...)
Fred
Profil
Jen jeden názor sorry http://www.alistapart.com/d/customcorners/step6.html
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0