Autor Zpráva
Ondris
Profil
Dobrý den, nechal jsem si tady zhodnotit svoje webovky http://www.slaviafans.4fan.cz a názory na stránku byli mimo jiné o tom, že je na webu nudná, zastaralá grafika. Webdesignem jsem se nikdy nezabýval, a tak bych Vás chtěl poprosit o rady jak ten design oživit. Předem děkuji za Vaše odpovědi.
Kcko
Profil
Ondris:
Nechat si to nakreslit od skutečného grafika, s tím nic neděláš, grafik nejsi :]].
Jopo
Profil *
Web sami zdá jednoduchý a nie je to tak hrozné.

možno by pomohlo:
-ak by si do pozadia hodil gradient (možno s odtieňom šedej do červena až po plynulú červenú- chce to experimentovať),
-sem tam napríklad do hlavného menu alebo po bokoch "kontajneru" pridať jemné tiene,
-tú sivú pod textom by som nahradil bielou a použil by som font Georgia
509
Profil
Zacal by som odznova a inak...

Chce to dynamiku. Za jedno by som hlavicku vyrazne rozsiril ( vyssia hlavicka a plochu roztiahol po celej sirke obrazovky - zbavil sa toho ohranicovania.. Problem su tie farby a tie nestastne tabulky.. Z tej cervenej tresti hlava - chapem sice ze tu cervenu tam potrebujes, ale opacne parte cervena biela a teda biela plocha a tym menej cervenej, by tomu jednoznacne len pomohlo... Zmenou tohoto na dynamicky koncept, by prirodzene doslo k zmene vsetkeho odhlavicky az po paticku...

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0