Autor Zpráva
WirReZ
Profil
Dobrý den,
prosím o kritiku návrhu webu http://82.208.17.62/web1.png
Případně napsat co byjste změnili.
Díky.
MilanSch
Profil
1) Psal bych buď česky nebo anglicky
2) Nevím, co všechno mám hodnotit - pozadí, logo, menu? Aha, sorry, to je vše... Pozadí ujde, logo ujde, menu viz. bod 1
Mistr
Profil
WirReZ:
Jak se bude web graficky vertikálně roztahovat, bude-li například ve středním sloupci mnoho textu?
jenikkozak
Profil
WirReZ:
To nepůjde rozumně nakódovat. Nejsou tam použita standardní písma, navíc obsahují stíny, to se bude muset vkládat do stránky pomocí obrázků.
Formulářová políčka příliš jako políčka nevypadají.
Jde-li o stránku Novinky, hlavní nadpis by měl být asi výraznější než ty postranní.
WirReZ
Profil
MilanSch:
1) ano to opravím.
2)Jojo pouze toto ještě asi udělám že se např. bude měnit pozadí.. Jelikož je to pozadí a na něm průhledné vrstvy.

Mistr:
Mno normálně je tam stála část až ke konci je tkz. to zaoblení

jenikkozak
Položky v menu budou napevno žádné položky. Menu se upravovat do budoucna nechystá
Formulářová políčka budou obyčejné TextBoxy to je jen pro zobrazení
Mno o zvýraznění jsem právě chtěl, že by zůstalo jako po najetí.
Ale když je rozdělení do 3 sloupců nevím jak nazvat ten prostřední místo těch novinek. Vypadalo by hodně blbě tam napsané obsah.
Díky zkusim to teda ještě doladit a dát do jenoho jazyka.
jenikkozak
Profil
WirReZ:
Menu se upravovat do budoucna nechystá
Textové menu má více výhod, i kromě té, že se dá později snáze editovat. Kromě toho text lépe reaguje na zvětšování než obrázek, vyhledávače asi nebudou text z obrázků číst, text se dá snáze kopírovat... Mně nešlo ale jen o menu, jde i o všechny nadpisy, položky formuláře a obsah pravého sloupečku.

Ale když je rozdělení do 3 sloupců nevím jak nazvat ten prostřední místo těch novinek. Vypadalo by hodně blbě tam napsané obsah.
Spíš jsem to myslel tak, že Novinky je hlavní nadpis stránky, a tak by měl být nejvýraznější. Podle mne.

Vypadalo by hodně blbě tam napsané obsah.
Asi jako u menu mít napsané, že to je menu. ;-)
Frozen
Profil
Za to co řeknu mě spousta lidí ukamenuje a možná dokonce i já sám si do huby hodim nějakej ten šutr... ale mě se to líbí a vzhledem k tomu, že to budou stránky pro server, kterej se bude nejspíš šířit jen mezi lidma a bude spíš záležet jak na tom bude server, tak bych si s nějakýma věcma jako čitelnost pro prohlížeče nedělal vůbec starost... Jennikkozak má pravdu s horší editovatelností, ale zas na druhou stranu si myslim, že menu zrovna moc editovat nebudeš.
WirReZ
Profil
To jenikkozak:
Ale tak u každého obrázku můžu dít popis ne ? tkz. alt ne ?
Asi jako u menu mít napsané, že to je menu. ;-)
Přesně tady tohle jsem myslel :D
To Frozen
Mno má to být jen takový informační web mezi lidma, kteří budou na serveru.
Darker
Profil
Je to docela pěkné, ale vážně by sis měl vybrat jeden jazyk. A hlasuju pro češtinu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0