Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design

Design e-shopu. Kritizujte a chvalte :)
Marty
Profil
Pěkné jako vždy. Ještě bych se ale zaměřil na propracování menu v levé části stránky, je to trochu odlišné, od celkového stylu stránky. Přinejmenším to podčárkování.
Dero
Profil
To už je docela dobré, dá se na to koukat, ale:

Stínované logo arialem (?) je děs.
Fotka je naprosto out of topic.
Šrafovaná hlavička působí docela fádně.
Submenu jsou stejně barevná jako položky menu.

Je z toho cítit inspirace cizí prací.
ronnie
Profil
Mě vadí především černý nadpis na tmavě červeném podkladu, z toho příšerně bolí oči...
Charlie
Profil
Mně se pořád nelíbí to menu. Obsah by měl být těsně pod ním, ne až pod tou fotkou. To potom mate, nehledě na to, že to zabírá spoustu místa.

OT: V jakém programu to děláš?
Romanticka
Profil
Kosik

Doprava
Dero
Profil
Už vím, co mi ten web připomíná - nevím proč, ale asociuje se mi DoubleThinkovo CleverWeb Studio.
Zlababa
Profil
Heh ... toto? http://www.cleverweb.cz/
Dero
Profil
Zlababa: Jo, po projití prostě jo! Nemluvím o přímé grafické podobě, spíše o jakési nevysvětlitelné volné asociaci.

Hlavně si to nevykládejte tak, že Romana obviňuju z plagiátorství. Kdepak, jen glosuji.
Anonymní
Profil *
Už vím, co mi ten web připomíná - nevím proč, ale asociuje se mi DoubleThinkovo CleverWeb Studio.

Coze? Jednou sem to videl, ale to mi fakt teda nepripomina :|
Roman[ticka]
Profil *
to byl ja ten anonym
Zlababa
Profil
Taky si myslím .... vůbec mě nenapadá jakákoliv podobnost.

Hmm dost jsem ten e-shop nepochopil o čem je, hlavička vcelku odfláklá, i když něco je na ní zajímavého, ten panák nee. Menu je dost barevně divoké, stejně jako celá stránka - to se mi na to nelíbí, ty barvy.
Romanticka
Profil
ten panak je jejich logo
Fred
Profil
Romanticka Tohle je o byzznisu, vyhoď úplně ten obrázek toho rybníku, nebo co to je, zabírá to zbytečně místo. Login, password a hledání bych dal nalevo pod menu, kdo to potřebuje ten si to najde. Posune se Ti celý prodávaný sortiment nahoru a o to přeci jde. Jinak se mi to líbí, barvy vůbec nevadí, jen když vidím ten nástin navigace, nebude to určitě e-shop pro každého. Takže tam nevidím nikde něco jako odborné články, nebo tak něco. V těhle odborných šopech je možná trochu třeba rozdávat know-how, aby tam lidi nakupovali, lidi si pak říkaj jo tady to koupím ty tomu asi rozuměj ;-) Třeba to tak není, řídím se selským rozumem. Ten posun nahoru je kvůli zóně kterou návštěvník uvidí když tam vleze, je to jako v sámošce, to co potřebujou prodat daj blízko k pokladně nebo do regálu co je ve výšce očí.
Romanticka
Profil
zajimave...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0