Autor Zpráva
toXic
Profil *
Dobrý den, dodělal jsem svoje nové portfolio. Stránka má zatím sloužit jen jako ukázka mých dosavadních prací. Prosím o komplexní zhodnocení děkuji. Odkaz
jenikkozak
Profil
toXic:
- Poskakovací položky menu osobně nemám moc rád.
- Vyhledávací okénko má špatný kontrast.
- Po najetí na položku v Referencích mi zmizne obrázek a je tam jen nuda.
-Ikonka YouTube by mohla sloužit jako odkaz.
Texty:
- „Jmenuji se Hynek Havel je mi 17 let“ - chybí čárka
- „Mým velkým koníčkem je webdesing a proto bych se mu chtěl v budoucnu věnovat profesiálně.“ - před „a proto“ patří čárka.
- „Pokud mě z jakéhokoli důvodu chcete kontaktovat neváhejte tak učinit pomocí formuláře dole, nebo využijte některý z kontaktů vpravo. Na vaše zprávy se budu snažit co nejrichleji odpovědět.“ chcete kontaktovat, čárka, neváhejte... Nejrychleji.
toXic
Profil *
jenikkozak:
Díky opraveno.
Taurus
Profil
Ještě desing a tisková verze... Nemůžu teď zkoumat co prohlížeče. Co trochu kreativity? Je to docela pěkné, ale obyčjené.
toXic
Profil *
Taurus:
Na tiskovou verzi se v nejbližší době vrhnu.
Desing sem sice nedávno dodělal, ale možná to zas přepracuji. Uvidíme.
Jinak díky
jenikkozak
Profil
toXic:
Fajn, dál.
- Stránka s kontaktem má nadpis „Konatakt“.
- „Všechna práva vyhrazena.“ Jako zajímavá věta. Jen by mě zajímalo, proč ji tam máš. On ti někdo tvá práva upírá?
- Ve vybraných referencích po kliknutí na stejnou šipku by se mohly ty dvě reference měnit ve stejném směru.
- Neexistuje-li stránka uvedená v url, tak to vypíše „Hledaná stránka pravděpodobně neexistuje.“, což je fajn, ovšem má to nadpis „Úvodní stránka“, to ale mate.
toXic
Profil *
jenikkozak:
- Překlep opraveno
- Asi máš pravdu... tu větu odstraním
- Ono při posledním obrázku po kliknutí na next to přejede zpátky na první. Chápu že teď jak tam jsou jen dvě položky tak to může vypadat divně.
- Chyba napraveno.
Dík
pavuk
Profil
toXic:
Podle mě horší než výše zmiňovaný je ta skutečnost, že při prohlédnutí referencí (všech dvou) se návštěvník dozví pouze "Stránka ve výstavbě"
Taurus
Profil
Já ale mluvil o překlepu ve slově desing...
JAAkub
Profil
Páči sa mi farebná kombinácia.

Keď je tam prihlásenie na viditeľnom mieste, dá sa registrovať ?
Aj na hlavnej stránke by som nastavil :hover a link na vybranú referenciu.
V políčku Hledej takmer vôbec nevidím text. Pridaj jasnejšiu farbu. Najlepšie bielu.

Kód:
Ja v Chrome vidím 6 riadkov voľnych bielych pred začiatkom.
Dobrý Copyright v CSS :)
Matthew113
Profil
Podle toho co vidím, je v menu použit text-indent, který ale po kliknutí zobrazuje nepěkný rámeček. // Mozilla
MilanSch
Profil
"profesiálně. Tvorbě vebových" ... Doplnit: "A to, co napíšu, si po sobě ani nepřečtu."

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0