Autor Zpráva
Mym
Profil
Rad bych vas pozadal o nazor na stranku http://angelsdecorators.co.uk

Pouzil jsem template a pro upravu program Dreamweaver soucasne s Notepadem.
Je to muj prvni pokus a rad bych znal nazor lidi kteri tomu rozumi.
Ja se touto tematikou snazim prokousat jako samouk a tak je to o trochu tezsi....jinak musim rict ze tvorba webu me diku teto me prvni "strance" chytla jen ty zacatky jsou ponekud slozite- sesype se na vas toho tolik Html, CSS, PHP, Javascript, SEO,atd atd ze ani nevite co se deje :-) Diky za nazor i radu.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Prosim o nazor i kritiku me prvni stranky,dekuji“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Taurus
Profil
Vzhledem k použití šablony neposoudím, kolik z toho je tvá práce, ale když si vzpomenu na svůj začátek a kolik toho z prvu na člověka je, tak fajnové… Možná, že samouk to má těžší, ale o to větší výhody do budoucna, protože si to projde od základu a vyzkouší si (třeba nechtěně) mnohé situace.

Nepoužívej všude zbytečně odstavce, někde se hodí seznamy. Máš vysoký line-height (o opačném extrému tu píšu poprvé) a pořeš si odsazování některých prvků (galerie, nadpis, obrázky), které jsou nalepené na okraj... Obrázky mají špatnou kvalitu.
Mym
Profil
Diky za odpoved jeste si to projdu a zkusim to poopravit......o tech obrazkach vim....problem je v tom ze originalni obrazky byly moc velke - nacitaly se strasne dlouho a tak jsem pouzil program na optimalizaci a zmenseni obrazku - Image Optimizer. A zmensil jsem je. V offline se mi zobrazuji ok ale online jsou zdeformovane a nevyrazne a nevim proc.... V galerii jsem pouzil lightbox <a href="images/gallery_2.jpg" rel="lightbox[roadtrip]" title="picture_2"><img src="images/zmenseniny/gallery_2.jpg" width="100" height="100" alt="gallery_1" border="0"/></a> nak takhle ale ta deformace mi neni jasna....???

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
kulíšek
Profil *
Michael Bochen Tel.:07917678895
Matt Tomaszewski
Tel.: 07534530255
Robert Farbaniec
Tel.: 07595703892

za to jméno Michael Bochen bych přidal jeden <br>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0