Autor Zpráva
playpet
Profil
Rád bych znal názor na grafiku a animace na stránkách http://test.cxo.cz U projektu www.ferrari-classics.cz funguje odkaz vše od roku 1947,je to moje poslední práce a stránky budou dokončeny cca za 14dní.Děkuji za vaše názory.
PerToon
Profil
k tomu ferrari - možná se na to v rozumnou denní dobu kouknu podrobněji, ale hned pro začátek - kombinace jezdícího textu (nemám rád) s animovanou hlavičkou - dost riskantní jestli nechceš dost lidí odradit - na první pohled šíleně hýbací stránky, což myslím většinou škodí
xhelliosx
Profil
já bych řekl, že ta hlevička není tak hrozná, vlastně dokonce se mi líbí, ale ten šílenej jezdící text bycg opravdu dal pryč!
-barevná kombinace : vynikající (a to nemám rád červenou, ale tys asi neměl na váběr, když je to o Ferrari:-)
-použil bycg tam více černé barvy v kombinaci s těmi žlutými linkamu, stejně jako to máš v té liště nahoře,ta je pěkná a sedí tam jako ulitá!
jinak pěkný web - nemám co dodat
playpet
Profil
www.ferrari-classics.cz je starý web 3 roky o ten mi nejde.Jde mi o ohodnocení webu ferrari-classics.cz, který je pověšen (tedy jen ukázka, kde funguje 1 odkaz a to -vse od roku 1947) na http://test.cxo.cz vsechny designy, krome jednoho jsou tem moje. http://test.cxo.cz/01/index.php tohle je to co jsem chtel ohodnotit.Děkuji, já to napsal trochu nesrozumitelně,mrkněte na stránku http://test.cxo.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0