Autor Zpráva
kazlik
Profil
Chtěl bych vědět váš názor na toto:
http://new.dejtotam.cz/
nebo co tam upravit.
Díky

// je to pouze šablona
JAAkub
Profil
Tá modrá v contente pôsobí trochu amatérsky.
smonkey
Profil
Zdravím,
trošku navážu na JAAkub - Ta modrá mi tam celkově nesedí, možná bych zkusil nějakou decentnější. Ostatní "ten zbytek", je pěkný ;-)
Jopo
Profil *
skús namiesto modrej svetlé odtiene sivej
Mistr
Profil
kazlik:
Proč používáš jednu patkové a podruhé zas bezpatkové písmo? Ujednoť si to.
kazlik
Profil
Pozadí obsahu jsem upravil na šedou a písmo jsem upravil
Je to lepší?
pcmanik
Profil
Uz je to v pohode :)
Design sa mi v celku paci.

Ale ten zdrojak je strasny, na tak malo veci co je tam je tam az vela divov, chyba ti tam DOCTYPE, content-type, keywords....
kazlik
Profil
Zdroják není úplně nejlepší, to vím, ale pořád se učím s css a toto je můj první design, který funguje bez problému i v IE. Možná (asi určitě) by tam mohlo být méně DIVů, ale zatím tolik css neovládám ;)
Meta tagy a doctype ještě doplním.
peta
Profil
Zaklad je dobry, vypln stoji za houby.
Neprijemne:
* barvy vseho
* nespravne velikosti nadpisu
* mala velikost pisma obsahu
* neodliseni tlacitka od pole pro psani

Logo i s obrazkem, dejme tomu.

Pak nasleduje zelene menu, kde je ale pouzita zelene zelena misto zluto zelene v logu. Z toho T v logu by se dal vykrast barevny prechod a pouzit pro tu listu. Barva pisma tez nic moc, neco jako tmave zelenou, jakou je resen stin u T v logu? A zkusil byt trosku mensi a tucny font.

Obsahova cast, ta je asi nejhorsi.
Rekneme, ze vitejte je nadpis. Nadpis je to nejvetsi, co v obsahu je. Ve tvem pripade tomu tak neni. Navic mas pod nadpisem svetle sedou plochu a na ni svetle pismo, coz neni dost dobra kombinace. Je to tak na hrane citelnosti.
Zvolil jsi sedivy podklad pro obsah. Fajn, ale pak musis veskerou grafiku vest v teto casti ve stejnem duchu. Ale uz obrazek je krasne cisty a jasny misto jemne zasednuteho.
Uvedom si, ze v pripade, kdy mas stranku v odstinech sede (bila az cerna) je mozne na ni barvickami neco zvyraznit. Ale kdyz si ji dobarvis, tak zvyraznovat budes tak, ze to das velkym, tucnym, cervenym a jeste blikat, ne? Cili, kdyz tam bude obrazek a nadpis barevne vynikat, tak uz se dalsi barva ztrati.

Paticka, tam bych dal text asi jednoradkove na stred.
MilanSch
Profil
Já mám jen trochu offtopic dotaz: Co to tam kouká z tý vody napravo nahoře, jak na tom sedí ten rybář?
pavuk
Profil
MilanSch:
<ot> Z naší generace to pozná každej - je to Neználkova čepice...</ot>
Chamurappi
Profil
Reaguji na MilanaSch:
Také by to mohla být Lochnesská příšera.
panther
Profil
kazlik:
http://new.dejtotam.cz/register.php - nějak se ti nepovedly includy.

Jaký je důvod, aby se fórum otevíralo do nového okna? Když budu chtít, otevřu si jej tam sám.
kazlik
Profil
peta: Díky za kritiku, skusím se na to podívat
MilanSch: Jo, to nevím
panther: spraveno / fórum upraveno a neotevírá se v novém okně

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0