Autor Zpráva
opicakuz
Profil
Zdravím,
rád bych požádal o rady, nápady, připomínky k mému webu http://pck.desitka.cz


Díky
MilanSch
Profil
Otevřu titulní stránku a co vidím jako první? Tři bannery velký jako kráva. Co udělám? Zavřu to a jdu pryč...
pcmanik
Profil
1. Je to privelmi roztahane, nez sa clovek dostane k potrebnym informaciam dlho to trva.
2. Tie kaskady pod logom vyzeraju hrozne
3. Reklamy ako uz spomenul Milan
opicakuz
Profil
Díky za vaše názory.

Jen bych se chtěl zeptat co přesně myslíš tím, že je to roztahané.
panther
Profil
opicakuz:
roztahané - spousta volného místa všude, zbytečně velké nadpisy článků a... abych se dostal přes změť reklam k prvnímu článku, musím odscrollovat jeden a čtvrt! monitoru (1280x800). Takhle není koncipován web, který má být úspěšný.
opicakuz
Profil
Tak jsem web komplet předělal. Co na to teď říkáte?

Těším se na vaše připomínky a návrhy.
Spectator
Profil
Poskakující menu při hover efektu není moc hezké, to bych upravil.
Info k článkům má šedý gradient který mi vůbec nesedí k okolním barvám a designu.
V ikonce (.ico) je co za obrázek? Vidím jen černý čtvereček.
Kliknul jsem a logo desítka.cz. Opustilo to pkc.desitka a skočilo to na web prahy 10 :-/
Chvíli mi trvalo, než jsem zjistil, o čem web je.
margin
Profil *

Favicon je divná, obsahuje v sobě pět různých obrázků, můj prohlížeč si vybral černý čtvereček, co zobrazují jiné prohlížeče, hodlat nehodlám zjišťovat.
pavuk
Profil
Např. já navím co je to "powercaching"... a tak kouknu, je to nějakej powercaching, nevím co to je => na úvodní stránce to nezjistím => řeknu si to je nějaká stránka jen pro nějakou partičku co ví o co jde => články "o běhu, o elektrárně, o metru, o pokladech, o lidech" jsou všehochuť, dohromaday z nich nemám žádnej pocit ani mě nenapadá jak by mohly souviset => jdu pryč. Už nepřijdu...
P.S. Můj prohlížeč (FF 3.6) si faviconu nevybral žádnou...
opicakuz
Profil
Spectator:
"Info k článkům má šedý gradient který mi vůbec nesedí k okolním barvám a designu. "

Co tedy navrhujes za barvu?
Ivy
Profil
[#1] opicakuz
Základní otázka pro tebe je: Jaké má tvoje stránka cíle?
Je to jak píše pavuknějaká stránka jen pro nějakou partičku co ví o co jde“ anebo si dáváš za cíl i informovat mudly a měnit je na kačery? Ve druhém případě přicházíš o potenciální kačery právě tím, že ti tam chybí na úvodní stránce snadno dohledatelná informace "o čem to je". Pokud platí případ první, pak nemá valnou cenu ptát se tady, zeptej se raději svých uživatelů co a jak by chtěli změnit.
opicakuz
Profil
Je to web spise pro partu lidi, kteri nas znaji a radi si prectou kde jsme byli. Spis me ale zajima, jak je to celkove uzivatelsky prijemne. Lide, kteri tam prijdou uz spise vedi o cem web je.

Zajimaji me tedy hlavne nazory na grafiku, strukturu webu a dohledatelnost zakladnich informaci.
russel
Profil *
1 .No jak už někdo psal i já nevím, o čem ty stránky jsou. Až po chvilce ano. > Napsat krátký blok zkraje stránky co jste zač.
2. Rozmístěni jednotlivých prvků je nevhodné. > Určit si za cíl, co vlastně chcete zobrazit na stránkách. Míchat vše na jednu smi jenom seznam.cz.
3. Design vypadá rozhozeně, návštěvník se tam snadno ztratí. > Proč RS2? Znáte třeba Joomla!? Máte možnost bezplatných designu, které jsou o hodně lepši než ten, co použivate.
4. Nejhorší je obsah menu. Tam už fakt nevím. Představte si třeba menu: Mobilní operátor/Nádraží Brno/Slavná herečka/ZŠ 4/Knihkupectví - tak o čem ten web vlastně je, vždyť webhosting dnes je zdarma nebo skoro zdarma, CMS zdarma, adresa za 200,-/rok nebo doména 3 ř. zdarma.
- nebo jenom pište na ruslan.des@centrum.cz -

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0