Autor Zpráva
wEprous
Profil
Zdravím. Pomalu si zprovozňuji svůj osobní web s administrátorským rozhraním.
Ale má i pro mě určité nedostatky a chtěl bych slyšet váš názor na můj druhý design vůbec.
První návrh webu je zatím tento.
Díky.
Dranel
Profil
wEprous:
Nevím, jestli je to má chyba, ale načetla se mi bílá stránka. :-/

Moderátor panther: Další, kteří mají chuť napsat, že se zobrazuje bílá stránka, si tuto poznámku odpusťte. Všichni to víme, nemusí tu být deset totožných příspěvků. Děkuji.
wEprous
Profil
Velice se omlouvám, moje chyba.
Nuže se podívejte na ten design zde.
Tentokrát snad již dobře.
Taurus
Profil
Toto je naopak moc černé :-( smutné, pohřební, bez detailu, myšlenky, s poházenými texty. A ty uvozovky máš špatně...
wEprous
Profil
Taurus:
Černá je barva, která se mi líbí jako jedna z mála. Proto jsem zvolil její odstíny. Pravda moc detailu tam není, ani té myšlenky. Nějaký nápad, co vylepšit, zaměnit, vymazat? Moje zručnost v photoshopu je zatím omezená, proto se nijak na detaily nezaměřuji(prozatím).
Druhá uvozovka je špatně, to hned spravím.
Tori
Profil
wEprous:
Subjektivní dojmy (nejsem designérka):
- Příliš mnoho bezpatkového písma. V menu fajn, citát + jeho autor rovněž, ale pro nadpis i "send me a message" by se mi líbil taky nějaký kaligrafický font - takhle na mne ta kombinace bezpatkového a kaligrafie působí nedotaženě (viz Taurovo "bez detailu").
- Příliš mnoho textu ve verzálkách, hůř/pomaleji se čtou.
- Copyright bych schovala někam dolu a do rohu a nevýraznou barvou (max. takový kontrast proti pozadí, jako má "written by..."). Bez něj by ten citát více padl do oka.

Černá barva mi až tolik nevadí; pokud by v textu třeba byl nějaký [tmavý, ale] barevný obrázek, mohl by ji vyvážit. Bez aspoň načrtnutého obsahu se nedá odhadnout.
MilanSch
Profil
Kombinace černé s tmavě šedou? To bude buď pohřební služba nebo výroba rakví ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0