Autor Zpráva
Tomkinss
Profil
Zdravím,
Prosím o zhodnotenie webu:
www.madlink.sk

Vďaka
Krakatoa
Profil
Hehe, můj názor? Zbytečný web. Boj s piráty nejde vyhrát. Důsledkem tvého počínání tak akorát vzroste frekvence nahrávání souborů na download servery. Když už něco venku je, a rozjede se strom, tak už ho ničím nezastavíš. Takže tvůj web je něco jako parazit s "dobrými úmysly". A největší české warez fórum to nekontroluje. A ono není těžké robota detekovat a banovat ho.
No abych jen nekritizoval, k něčemu ta tvá stránka je. Seznam největších warez fór: www.madlink.sk
509
Profil
Jednoduche, ciste a prehladne, akurat tie fonty... Ten maly bold sa velmi zle cita
regent
Profil
Už je tá stránka zmazaná?
nefunguje, píše sa tam len Pripravujeme.
TomasJ
Profil
regent:
http://www.madlink.sk/sk/
G3n3sis19
Profil
vypadá to zajímavě. Ale nevěřím že všichni mažou linky bez důkazu že jste majitelem/zástupcem firmy/osoby který duševně vlastní obsah toho linku. Navíc jsem zastáncem warezu a warez forum mám, takže z té stránky se mi to nelíbí :p
regent
Profil
vypadá to naozaj zaujímavo, koľko na tom už pracuješ?
Tomkinss
Profil
Ospravedlnujem sa za dočasnú nefunkčnosť. Nastavil som aby každému kto si nezvolil jazyk dalo defaultny anglický. No a tam ešte nemám kompeltný preklad. Snaď do konca týždňa bude aj ten.

G3n3sis19:
Ďakujem za uznanie. Taktiež som mal warez fórum a viem ako to funguje. Polož si otázku, prečo je na fórach tolko zmazaných linkov. Myslíš, že to všetko mažu zastupcovia alebo majitelia ? Poznám príklad, keď si uploaderi nahlasovali navzájom aby mali viac stiahnutí. Warez už nieje o vzajomnej pomoci a keď to robia uploaderi len kvôli zárobku, prečo nie aj ja ?

regent:
Robím to popri škole, tak nato nemám tolko času čo si to zaslúži, ale dokopy približne 3 mesiace. Celé by to mohlo byť funkčné tak o týždeň, dva...
regent
Profil
Super. Môžem pomáhať? hehe. Celkom zaujímavý nápad, možno by som ti mohol pomôcť, už som odoslal aj kontaktný formulár. Čítaš si ich?
G3n3sis19
Profil
Tomkinss:
většina firem si najímá právě takové jako ty, co vyhledáváají a s důkazem o duševním vlastnictví nahlašují linky ;)
Taky bych rád pomohl, nebo se alespoň kouknul na zdrojový kód, crawler mi vždycky dělal problém
Tomkinss
Profil
Ďajem za ponuku pomáhať, ale beriem to ako výzvu a chcem to zvládnuť sám. Ak by sa zo rozbehlo natolko, že by som to sám nezvládal, určite sa ozvem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0