Autor Zpráva
Názor
Profil *
Dobrý den,
prosím zhodnoťte náš nový e-shop www.produkty-aloe-vera.cz - jen konstruktivní připomínky.

Prosím uživatele peta aby sem nepřispíval.
Jsem tvoje spása
Profil *
Opravdu povedené stránky :-)

Přehledné, sladěné barvy, není to přeplácané, konečně eshop jak má být.
jenikkozak
Profil
Názor:
- Asi by nad patičkou nemuselo být tolik prázdného místa.
- „Copyright © 2010 – 2011Produkty-aloe-vera.cz“ Chce to jeden z kopyrajtů vyhodit a přidat mezeru za rok.
- Chtělo by to projít si texty a opravit mezery mezi kvantitou a kvalitou veličin, párkrát tam je uvedeno Xprocentní místo X procent.
- „ Aloe vera je sukulentní rostlina bez stonku která dorůstá“ - čárka, která dorůstá
Obchodní podmínky:
- „Jakákoli objednávka vytvořená na stránkách produkty-aloe-vera.cz a potvrzená stiskem tlačítka Odeslat objednávku považuje spol. IMFsoft, s.r.o. za závaznou, čimž vzniká řádná kupní smlouva mezi zákazníkem a spol. IMFsoft, s.r.o.“ - Podmětem je „objednávka“, mělo by se to trochu přeformulovat.
- „V případě storno objednávky okamžitě volejte spol. IMFsoft, s.r.o. na telefonních číslech +420 739 451 637, +420 596 628 217, popřípadě e-mailem na adrese info@produkty-aloe-vera.cz.“ E-mailem se nedá volat. Také tam je „spol.“ a „s.“, nevyjadřují tyto zkratky totéž?
- „V případě, že zboží není skladem budete osobně kontaktováni.“ - čárka, budete

Chyby v textech opravuji proto, že v tomto případě nevidím na webu závažnější nedostatky. Zdrojový kód by se sice dal udělat i lépe, ale beru. Líbí se mi to, zdá se, že si autor pohrál i s detaily.
pcmanik
Profil
Preco posielate veci v hidden?

<input type="hidden" name="kod" value="10125">
<input type="hidden" name="cena" value="490.00">
<input type="hidden" name="nazev" value="Aloe vera Gel - Peach drink">


Snad si viete z db vytiahnut cenu a ostatne info podla id alebo niecoho ineho, takto by vam mohol niekto jednoducho pomenit udaje :D Nemyslim ze by to vadilo, ale je to dost cudne
__construct
Profil
Názor:
Pekný design, na stránkach sa dobre orientuje, atď - v celku podarená práca.
• Nepáči sa mi ale zarovnanie obrázku na stránke s detailom produktu.
• Keď pri kontaktnom formulári nevyplním všetky povinné údaje, hviezička a chybová správa nie sú na tom istom riadku.
• Pri kontaktnom formulári som si nevšimol nijakú ochranu proti spam robotom.

Kód je sémantický (to sa často nevidí), ale mohol by si skúsiť použiť „CSS Sprites“ - na hlavnej stránke je 16 CSS obrázkov, čo je zbytočne veľa HTTP requestov.

pcmanik: Píš s diakritikou - „cudne“ znamená niečo úplne iné ako „čudné
Názor
Profil *
jenikkozak, __construct:
Děkuji za připomínky.

Zdrojový kód by se sice dal udělat i lépe, ale beru
Můžete být konkrétnější?

pcmanik:
Snad si viete z db vytiahnut cenu a ostatne info podla id alebo niecoho ineho, takto by vam mohol niekto jednoducho pomenit udaje
Proč dělat zbytečný dotaz na db? Když by jste si chtěl něco objednat, měnil by jste ty údaje?
pcmanik
Profil
Názor:
Aké údaje by bolo treba meniť? Keď hovoríte o zbytočnom dotaze na DB, snáď mi nechcete povedať, že tie informácie, ktoré dávate do tých hidden sú vpísané ručne do kódu.
509
Profil
Len zopar takych tych naj.. poznamok...
Tu grafiku v hlavicke, tu by som urcite prerobil.. ani nie tak obsah ako spracovanie...

Trocha ma irutuju tie zkosene ramce na lavej strane designu a podla mna ak je hlavicka po celej sirke, telo tiez, preco paticka je len na sirku obsahu? Posobi to divne... To rozskackane infolinka a mohlo by vaz zaujimat taktiez...

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Mesiah
Profil
Hele mě se to líbí, ale jen 2 drobnosti, ten stín pod hlavní nabídkou... nešel by odstranit?
Teďka ještě text "Vítejte v e-shopu Produkty Aloe vera ..." nezkoušel jste jej dat na bílé pozadí s paddingem, tak jako produkty..?
Názor
Profil *
509, Mesiah:
Garfiku dělal profesionál, klient ji schválil, takže není důvod ji jakkoliv měnit.

Upraveno menu s kategoriemi a doplněn obsah. Prosím o další názory.
Taurus
Profil
Tlačítko "Přihlásit k odběru" je špatně čitelné. Patička má zbytečně velké nehezké odsazení. Line-height je na úvodní straně nízký. Stejně tak u obch. podmínek. "© 2010 – 2011" se píše bez mezer u pomlčky. Vůbec dolaďte typografii - spojky jsou na koncích řádků, špatné jednotky, spojovníky, ... Jinak pěkná práce - jak je vidět, řeším jen drobnosti. Chybí mi tisková verze.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0