Autor Zpráva
iniziosro
Profil
Dobrý den, budu moc rád za Vaše názory na low-cost obchodní optimalizaci a redesign webu. Řádově za tisíce korun jsme přeměnili tuto původní stránku na výsledek. Včetně wireframu, designu (není nejlepší, víme), drobnou úpravu kódu a nasazení.
Díky za vaše názory.
pcmanik
Profil
1. Dvojity copyright je zbytocnost - Copyright © 2011
2. Mozete zmazat - <meta name="robots" content="all" />
3. Stara verzia Mootols, uz je 1.3.1 v tomto frameworku sa nevyznam, ale pravdepodobne nebude problem upgradovat
4. Pouzivanie znakov &iacute; &eacute; atd je na webe s UTF 8 zbytocne, a len to zneprehladnuje kod.
5. Stranka nieje validna, link vacsinu chyb by nemal byt problem odstranit.

Ale inak na mna design posobi prijemne.
johnl
Profil
iniziosro:
Změna opravdu vydařená.. ;))

Snad se mi jen nelíbí hover efekt v hoorním menu, nenastilované odkazy v boxu „Doporučujeme“, kde odkazy jsou ve standartním stylu (modré) a po kliknutí se změní na fialové, to je věc která mi tam také nesedí..

Spíš koukám že odkazy nejsou nijak nastilované po celém webu (kromě menu)..

Pak by ještě nebylo na škodu nějaké zvýraznění (v horním menu), položky na které se právě nacházím..
Kcko
Profil
iniziosro:
Jak říkáte, klient neměl mnoho peněz a dostal asi maximum. Za mě je to průměrná prezentace jak z hlediska kódování tak i designu, ten se mi tedy nelíbí vůbec.
Ale někdy není zbytí, obzvlášt pokud si klient nechá pro korunu vrtat koleno, takže to chápu.
iniziosro
Profil
Díky za Vaše názory. Naposledy se vrátím k té ceně... popravdě nechápu, proč klient investoval minimálně dvojnásobek do vývoje tohoto konfugurátoru než do redesignu a optimalizace. (asi ze mě mluví i uraženec, že si konfigurátor nenechali udělat od nás) :-)
Každopádně asi příště podobné zakázky dělat nebudeme. Přesně jak říkáte, ten design je hrozný (ale za ty peníze není) a dělá nám špatný zvuk.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0