Autor Zpráva
bydzous
Profil
Dobrý večer přeji všem,

už je to asi měsíc co se dělám s jedním webem pro náš dramatický kroužek. Zatím je web na freehostingu, právě proto píšu sem, abych věděl, co musím ještě zlepšit než ho vypustím oficiálně do éteru..

Jsem připraven i na tvrdou kritiku, nebojte se. :)

Web najdete pod adresou www.divadlo-klobouk.ic.cz

Děkuji.
Kcko
Profil
bydzous:
Tvrdou kritiku? Volím upřímnou a je na Vás jak si to přeberete.

Design z roku XYZ. Takto se dnes weby nedělají, doporučuji navštívit nějakou CSS galerii. Prostřední část webu je po obsahové stránce přijatelná, tak to prosím nekažte odpudivým čímsi, jež by se dalo nazvat designem.

Také by mne zajímalo proč na této stránce (http://www.divadlo-klobouk.ic.cz/pohoda2010.php) je onen scrollbar?
pcmanik
Profil
Pride mi to ako patlanina zaciatocnika, ktory skombinoval vsetko co nasiel.

To google vyhladavanie je velmi pekne, hlavne ked mate zaindexovanych tak vela stranok...
bydzous
Profil
Kcko:
ten scrollbar tam je proto, protože celá stránka je nastavená tak, aby se nescrollovala, v případě menšího rozlišení se ty menu jednoduše oříznou.. jen obsah se bude scrollovat. Možná by bylo vhodné nastavit scroll auto pro celou stránku.. Celkově by to bylo i jednoduší a přehlednější.

pcmanik:
Máš pravdu.. Patlanina začátečníka.. Jsem začátečník a dal jsem tam snad všechno, co jsem našel.. a jestli omluvíš moji menší nevzdělanost - co znamená, když mám zaindexovaných tolik stránek?..
pcmanik
Profil
bydzous:

To znamena, ze nech hladas co chces, tak ti to vzdy hodi malo vysledkov, cize pockaj par mesiacov, nez si google cely ten web prejde a potom by som tam pridal to vyhladavanie naspet.
Za svoju nevzdelanost sa neospravedlnuj, kazdy nejak zacinal a sme tu od toho aby sme poradili :)
bydzous
Profil
Dobrý den,

už jsou to čtyři měsíce od založení tohoto témata a za tuto dobu jsem cosi stihl na webovkách změnit. Můžu vědět opět Váš názor?
Původní verze stránek je www.divadlo-klobouk.ic.cz a nynější, ta lepší, je www.divadlo-klobouk.cz.

Děkuji.
Plaváček
Profil
bydzous:

Já se pro pořádek zeptám, možná trochu naivně. Proč, když se divadlo jmenuje Klobouk, jsou hlavním grafickým motivem webu kytičky a tráva? Je to nějaký jinotaj?
bydzous
Profil
Plaváček:

Dalo by se říci, že je to moje úchylka na zelenou barvu. Ale mám pro to i jiné odůvodnění, a to, že kytičky a tráva ve mě vzbuzují pocit pohody, což to samé ve mě vzbuzuje i tento divadelní soubor. Taková pohoda.. Také důvodem toho je, že mě dosud nenapadlo žádné logo.. Nějaký Klobouk apod. Představu bych měl, ale nedokážu to graficky zpracovat.. Proto to zůstává stále ve stejné podobě..
Plaváček
Profil
bydzous:

Škoda. Jedno nepsané pravidlo webdesignu praví, že grafická podoba webu by měla souznít s jeho tématem a zaměřením. Z čistě uživatelského pohledu bych při první návštěvě získal pocit, že jsem se ocitl na nějakém blogísku, nikoliv na oficiálním webu divadelního souboru.

Kontrast pozadí a textu, především v levé a hlavní navigaci je dost na hraně. Navíc s přihlédnutím k poměrně titěrnému výchozímu písmu může být pro dost návštěvníků web hůře čitelný.
bydzous
Profil
Plaváček:

Máš pravdu. Písmo se dá o něco zvětšit, to není problém, avšak přepracovat design, to si chce prostě udělat čas. Věřím tomu, že si na to ještě do konce prázdnin čas udělám. Jsem rád za každou kritiku. Jako autor těch stránek sem se soustředil spíše na provedení a abych řekl pravdu, nenapadlo mě, že kytičky a travička s kloboukem moc souviset nebude.. ;)
LOPAD
Profil
Aj ja si myslím. Písmo zväčšiť. Myslím že tebe by sa hodila viac konštruktívna než tvrdá kritika.
Plaváček
Profil
bydzous:

A co zkusit oslovit nějakého šikovného grafika?
bydzous
Profil
Plaváček:

To není špatný nápad, ale v tom případě bych potřeboval oslovit někoho, kdo za to nebude nic chtít.. Nikoho drahého si nemůžu dovolit - už z toho důvodu jsem si dělal raději všechno sám.. ;)



LOPAD:

Asi mám problém se Slovenštinou.. Ale nechápu význam tvé poslední věty..
LOPAD
Profil
tobě by se více hodila konstruktivní kritika než tvrdá kritika.
(Použil som google translate...)
A je to slovenčina (:D po našom :D)
Batrachus
Profil
bydzous: napiš mi na Batrachus@seznam.cz, udělám to zadarmo, do budoucna se mi určitě budou hodit reference.
bydzous
Profil
Batrachus:

Už jsem ti napsal. Děkuji předem za pomoc ;)


LOPAD:

Musím udělit pochvalu googlu, páč to přeložil bez jediný chybičky.. ;) Už to chápu.. Tvrdá kritika byla myšlena na www.divadlo-klobouk.ic.cz .. To bylo, co se týče kódu, úplná katastrofa.. A tak budiž vržena ona konstruktivní kritika..
david80
Profil
V nejnovějším prohlížeči IE nefunguje menu, je stále "rozjeté" i když na něj nenajedu myší, přitom na staré verzi je ok.
bydzous
Profil
david80:

A to je velký problém.. s tím se bude muset co nejdříve něco udělat..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0