Autor Zpráva
Frozen
Zdravím,
rád bych slyšel Váš názor na design stránek: muckov.milanknop.cz

Nejsem designér, ale stránky mají sloužit spíše jen jako uložiště fotek a pokec lidí zapálených do horského podpůrného spolku, proto jsem nedával vytvoření designu žádnému grafikovi, ale něco jsem zkusil sám.

Pokud by měl někdo nápad jakou barvou řešit třeba odkazy byl bych velice rád, včera jsem nad tim seděl asi dvě hodiny a vyšlo mi nejlépe žlutá barva, ale nevim, není to ono.

Předem děkuji za jakékoli postřehy.
pavuk
Mě se to docela líbí, až na několik detailů:
"odstrčil" bych stránku od horního okraje prohlížeče, pořád mám tendenci rolovat abych viděl horní okraj samotný stránky, je to jak useknutý. Jména zakládajících členů ("stránka "o hpzs") jsou takřka nečitelný (černý na šedým backgroundu), nelíbí se mi tučná aktivní položka menu, myslím že by stačila žlutá jako při hoveru, nemění se <title> stránky, a "* Oblasti" v hlavičce jsou jakoby tam nepatřily. Možná větší republiku a vepsat to do ní, ani mě v první chvíli nenapadlo že "kolečka" na mapě jsou klikatelný. A měnící se fotky v hlavičce jsou příliš násilný (prolnout okraje? border?)
Tohle je zbytečný, existujou na to tagy, třeba <menu>, <h1-6> a podobně
<div class='menu_nadpis'>
<p>Menu</p></div>

<ul class='menu'> atd...

No a barvy na odkazy, mě se líbila #ff9900, ale to i se změnou na stejnou barvu hoveru a active v menu, jinak se to tluče
Jinak pěkný
Frozen
jo prosím kód zatím nechte, ten jestě nemam doladěnej ;-)
Petr ZZZ
1) Je dobré, že lze zvětšit písmo, méně dobré je, že se tím zčásti rozpadá design (blok s počasím).
2) Nahoře ta mapka "Oblasti" je přilepená úplně na horní hranu prohlížeče, chtělo by to dát jí nějaký margin. A mohla by zvýrazňovat aktuální položku.
3) Chtělo by to zkontrolovat překlepy a pravopisné chyby.
4) Některé odkazy klikají do prázdna (Rady a doporučení, Aktuality) nebo je tam toho málo (Fotogalerie); chtělo by to naplnit obsahem, jinak se návštěvníci nebudou na web vracet.
5) Jinak bych řekl, že to je přehledné, kontrast vhodný, písmo čitelné.
jakou barvou řešit třeba odkazy
Co místo žluté dát zelenou jakou má ten flastr v logu?
Frozen
Petr ZZZ:
Co místo žluté dát zelenou jakou má ten flastr v logu?
Zelenou jsem už právě zkoušel, u menu to je v pohodě, ale v textu to je málo výrazné a špatně čitelné :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0