Autor Zpráva
Happy
Profil *
Zajímá mě hlavně grafika, zatím na obsahu pracuju.

díky
Timy
Profil
Happy
používej méně grafiky, používej ještě méně animované grafiky a jestli to s webdesignem myslíš nějak vážněji, tak se nauč css www.jakpsatweb.cz/css
Falco
Profil
http://www.HAPPYMASTER.org

- nevim, jak ostatní, ale mě nebaví kopírovat adresu (příště prosím zadej odkaz)

Jinak k webu:
- grafika by mě teda neoslovila
PerToon
Profil
...nelíbí.... :(
Happy
Profil *
- grafika by mě teda neoslovila

jak to mám udělat aby tě oslovila? :D

děkuji všem za všechny reakce
lancelot
Profil
jak to mám udělat aby tě oslovila? :D

děkuji všem za všechny reakce




Zkus projít pár stránek na netu a hledat inspiraci (ale ne kopírovat) tohle je takové .. nevím jak to nazvat .. dětské?
Zlababa
Profil
Vůbec se mi to nelíbí. Moc používáš efekty ... a hlavně kombinace barev je moc divoká. Když se podíváš na net, tak takových stránek moc nenajdeš ....
Anonymní
Profil *
Moc používáš efekty ... můžu se zepat co tím konkrétně myslíš? Jestli myslíš animovaný GIFi - tak ty tam nebudou, ale jinak nechápu,co těmi efekty máš na mysli.

.. nevím jak to nazvat .. dětské?
Asi vím co se ti zdá dětské, jsou to asi ty talčítka v menu,co? jinak nechápu co, ale díky.


kombinace barev je moc divoká
Jak to myslíš, bude tam jenom ta modrá a červená, ta černá v tom rámci tam vůbec nebude, ta už je tam fakt "navíc" - mě se hlavně jedná o design stránky celkově, bez toho rámce. Mě osbně se tahle kombinace líbí, ale i tak budu rád, když řekneš, jakou barvu navrhuješ místo těch co tam jsou.

moc vám díky za reakce a rady
Happy
Profil *
to sem byl já...
Anula11
Profil
Možno by bolo dobré, keby sa ti to logo (hore) nejako farebne prepájalo s rámom pod ním.
Happy
Profil *
Možno by bolo dobré, keby sa ti to logo (hore) nejako farebne prepájalo s rámom pod ním.

nad tím jsem taky uvažoval, zatím to nechám tak, do budoucna (doufám že tak měsíc :D)bych ty pages chtěl překopat do CSS a tam už bych to vymakal líp.

dík za reakci
Petra z Votic
Profil
http://cssvault.com

v gallery třeba najdeš nějakou inspiraci na hezký design

ten tvůj se mně vůbec nelíbí
Anonymní
Profil *
OT: pise se ad a ne add. Add je anglicky vyraz, kdezto ad pochazi z latiny...
bald
Profil *
Zkus méně ostré barvy respektive přechody a to menu by mohlo jet až do spodu stránky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0