Autor Zpráva
Michal Novak
Profil
Jestli můžete, zkuste se pustit do mé tvorby dalších stránek. Projekt stránek Poznávačky se pokouším udělat pro školu, kde studuji. V budoucnu by měl pomoci všem, kteří budou chodit na obor zahradník do této školy.

Co bych chtěl hlavně vědět:
Zda-li se Vám stránky líbí
Co byste vylepšili (případně i postup; php, javascript apod. neumím)

Ty nefunkční odkazy tam jsou proto, kdyby někdo chtěl spolupracovat, aby si mohl vybrat co chce dělat. Na většinu fotek nemám autorské práva, vím o tom, ale sehnat si tolik obrázků je momentálně pro mně nemožné (spolužáci nejsou ochotni spolupráce a ani mi dodat jejich vlastní fotky, kterým bych dal vodoznak že to vlastní oni).
Taurus
Profil
Tož no, je to stažená šablona, tak to nejde moc hodnotit. Je moc taková sterilní, studená a nějak si při použití vložil mezeru pod hlavičku. Co můžu hodnotit je ukecanost. Je obrovská. Doporučuju knížku Steva Kruga. Stručně: přečti si to a třetinu vyhoď. Přečti si to a třetinu vyhoď. Nebo třeba nadpisy "Charakteristiky osoby autora". Zrovna tady by to o třetinách bodlo :-) Nebo v textu u kontaktu, kde by spíš měly být texty, které jsou v Zájmu. Počeštil bych menu a tlačítka, vyhodil počitadlo, které kazí vzhled.

Je to čisté, přehledné, hezké, to ano, ale viz druhá věta. Nežije to a hodila by se tam třeba spíš zelená.
Michal Novak
Profil
Jo, zelenou bych mohl, ale ta mi tam kapku zlobila. Na tu ukecanost se pokusim kouknout. Slibuji, můžeš mě klidně hlídat, chceš-li
jenikkozak
Profil
Michal Novak:
- Souhlasím s Taurem (či jak chce být skloňován), že zelená by u tohoto projektu byla vhodnější. V záhlaví by místo čar a přechodů mohla být například (ne)kvetoucí květina.
- U Kontaktu v „Ryché“ (vypadlo elko) navigaci je jen Hlavní stránka, u jiných podstránek je uvedena hlavní stránka a aktuálně otevřená položka webu.
- Přijde mi to jako nuda, když se hlavní strana jmenuje Hlavní strana.

- Co se týče té češtiny: „Jsem jediný, kdo umí HTML, CSS, JavaScript apod. Z toho vyplývá, jakýkoli dotaz či připomínku ke zdroji pište prosím na mojï adresu. U ostatních by bylo riziko, že by mi to špatně vyřídili - tím, že nerozumí ani jedinému jazyku, nebyli by schopni to říct správně, já bych to nemohl udělat podle vašeho přání.“
- Texty asi zkrátit, opravit (mezery, interpunkci, s/z, mezi množstvím a jednotkou se dělá mezera, nejedná-li se o přídavné jméno; občas ti z věty vypadl přísudek, místy to chce zkontrolovat shodu přísudku s podmětem)

- Když dáváš hodnotit web s poznávačkami, hodilo by se, aby tam nějaká byla. Šablona není vlastní, diskuse není vlastní.
Michal Novak
Profil
Víte, já bych celkově potřeboval nějakého, rádoby soukromého konzultanta, který by mi v tomhle ohledu byl schopen poradit, za jakékoli situace
jenikkozak
Profil
Michal Novak:
Nemáš-li nějaké strašné požadavky, možná bych ti mohl chvíli věnovat na icq. (Ale nikomu neříkej, že jsem sem dal kontakt, jinak by měli řeči, že to patří do Prací a zakázek a kdovíco.)
Edit.: Má nabídka pozbyla platnosti, kontakt jsem vymazal.
Michal Novak
Profil
Tak to beru já totiž vcelku dobře umím HTML, u CSS si nejsem moc jistý a PHP neumím. Jo a pan profesor na PC mi řekne že je to hezký a ne aby se pustil do vyčítání chyb (a ještě ke všemu je taky odborník). No možná mně nechce štvát že tohle není správně tamto apod.


Jo a k věci toho konzultanta můžeš klíďo dělat - viz 1.věta - to snad zvládneš ne????
jenikkozak
Profil
Tu podmínku jsem myslel tak, že ti klidně pomůžu za předpokladu, že toho nebudeš zneužívat. Takže jestli ten kontakt chceš využít, opiš si jej, ať jej odtud můžu vymazat, protože na editaci příspěvku mám jen 24 hodin od jeho přidání a nějak nestojím o to, aby to tu bylo na věky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0