Autor Zpráva
Kolumbus
Profil *
Teď jsem se měsíc učil s HTML, CSS, PS a vytvořil jsem tuto stránku http://kktexty.cz/ . Je to stránka s mými texty a dalšími projekty. Je to v podstatě moje první stránka a můj první design. Tak bych se chtěl zeptat na váš názor na design atd.
Jinak bych měl dotaz, proč se mi objevuje modré obtažení okolo ikony facebooku a twitteru v prohlížečích IE a FF.
Lupa
Profil
Na prvú stránku je to dobré. Mal by si vidieť moju prvú webku. Ja mám Google chrome, u mňa ikonky v poriadku.
wolfik
Profil
a img {border: 0px}
by mohlo vyřešit tvůj problém s modrým rámečkem kolem ikon
Darker
Profil
Na první design docela pěkné.
Rámečku kolem obrázků jako že jsem neviděl.

1. Nemám rád takové věci jako je blueboard, zpomaluje to stránku a ruší to. Počítadlo i vzkazníček určitě dáš dohromady za večer, když jsi sestavil takovouhle stránku.

2. Většinou se neříká Down ale footer, nebo patička.

3. Tvoje jméno je v patičce nějak daleko od zbytku.

Rámečky u obrázků odkazů se nezobrazují v Chromu a Opeře. Zobrazují se ve Firefoxu a IE (jak nerad dávám svůj nejoblíbenější a nejnenáviděnější prohlížeč do stejné věty s "a").
Ostatní nevím.
Kolumbus
Profil *
Paráda, tak jsem ty rámečky vyřešil a opravil jsem i posouvání jména v patičce. O tom jsem nevěděl, protože jsem tolik do FF nekoukal. To jak jsem to pojmenoval mi nevadí. Blueboard chci vyměnit za vlastní ale PHP zatím neovládám.
Darker
Profil
Kolumbus:
tak jsem ty rámečky vyřešil
Ne, pořád je tam vidím.

opravil jsem i posouvání jména v patičce
Přád je posunuté.

To jak jsem to pojmenoval mi nevadí.
S tím jsem počítal.

Dole teď vidím nějaký test PHP skriptu.
Bacha na kódování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0