Autor Zpráva
Sahre
Profil *
Dobrý večer,

zajímal by mě váš názor na stránku www.sleduj-futuramu.ic.cz Jde o jeden z mích prvních webů. Uvítám jakýkoliv názor a hlavně kritiku a chyb kterých jsem se dopustil. Validita vím, že není stoprocentní ale chyby se mi nepodařilo dohledat. Děkuji za odpověď...
jenikkozak
Profil
- Červené písmo na modrém pozadí se mně osobně špatně čte.
- Obarvování posuvníků zřejmě nikdy nebylo v módě.
- „Obsah stránky je odkazován proto za něj NEručím“ Ručíš.
- Není dobré nadpisy a položky menu dělat pomocí obrázků.
- Chybí klikací hlavička či logo.
- Nemykáš si náhodou? Proč o sobě mluvíš v množném čísle?
- Na některých stránkách chybí nadpisy, na žádných však nejsou dělány pomocí tagů <hX>
- Položky z Filmů naštěstí nefungují. Což je dobře, jinak by zřejmě porušovaly autorská práva. Stejně jako Díly online a možná všechno, co na tom webu se všemi právy vyhrazenými máš.

Kód:
- V HTML nepárové značky nekončí lomítkem.
- Nemůžeš střídat head a body, jak se ti zamane.
- Zkus lépe využít externí stylopis.
- Místo toho, abys 6× uváděl u podřízených elementů totožný název třídy je na ně lepší odkázat pomocí společného rodiče.
- Element title nepatří do body.
- Není hezké křížit tagy, bez ohledu na to, zda to funguje nebo ne.
- Lépe odděl obsah od formy. (Ale to by ti toho z obsahu moc nezbylo, když jen kopíruješ, že?)

Texty:
- Před dvoutečkou, čárkou, tečkou, dotazníkem a vykřičníkem se nedělá mezera.
- Zkontroluj si texty, aby ti tam nechyběly čárky mezi větami. A nebo si dej pozor, abys je náhodou nezkopíroval. :-D

Tento způsob vydělávání si se mi nelíbí.
„Všechna práva vyhrazena.“ Včetně práva obohacování se na úkor jiného.
Sahre
Profil *
Jsem za tvůj názor rád. Báli jsme se, že zrovna budeš odpovídat ty protože tvý odpovědi jsou nejvíce kritické.

K prvnímu odstavci bych řekl toto:
- Červené písmo se nám líbí a příde nám, že stylisticky celkem k webu zapadá.
- Obarvování posuvníků :D sakra máš pravdu nějak sme na tento detail zapoměly.
- Nadpisi není vhodné dělat pomocí obrázků je pravda, jíž se nám potvrdilo. Vyhledávače s ním nepracují zrovna dobře. Již na tom pracujeme.
- Klikací hlavička: logo - opravíme (Děkujeme)
- Nemykáš nebo spíš jako vykáš. Ano samozdřejmě mohl sis všimnou při tak důkladném studování našeho webu i patky kde je společenstvo "PeSaN"
- Tagy v nadpisech chybí už jsem o tom jak já i ty psal v bodě: 4. 1. odstavec
- Položky z Filmů fungují jenom bohužel chyba a nekliknul jsi na ten poslendí. Porušování autorskích práv se netýká jak tebe nebo mě. Položky z filmů budou uspořádány podle názvů fimů.


- není hezké třídit tagy? Je mi sedm tak co...
- Obsah je kopírovaný pouze od první řady do čtvrté. Novou šestou řadu popisujeme sami. Postupem času budem zpětně popisovat každý díl vlastním popisem. Šlo jen o to zda se nám to vůbec vyplatí.

K textům nic psát nebudu jelikož už víš, že jsou zkopírované. I když web ze kterého jsme takto dočasně kopírovaly byl oceněn archivem Národní knihovnou České Republiky.

K tomu nemáme co dodat. Chci se naučit php a tohle mi přijde jako nejlepší způsob. Omlouvám se za pravopis. Děkuji za kritiku. Způsob obohacování? :D nebuď směšnej...
jenikkozak
Profil
Sahre:
Červené písmo se nám líbí a příde nám, že stylisticky celkem k webu zapadá.
Barva písma nemá se stylistikou nic společného. Stylistika se týká slohu, tedy obsahu, ne formy.

není hezké třídit tagy? Je mi sedm tak co...
Mně sedm není, a taky se na to nevymlouvám. Nepsal jsem o třídění tagů, ale o jejich křížení.

I když web ze kterého jsme takto dočasně kopírovaly byl oceněn archivem Národní knihovnou České Republiky.
No a co? To znamená, že z něj můžeš kopírovat a porušovat tak české zákony?

Způsob obohacování? :D nebuď směšnej...
Ano, obohacování, máš na těch stránkách reklamu, která ti vydělává. Vydělává za cizí práci.

Báli jsme se, že zrovna budeš odpovídat ty protože tvý odpovědi jsou nejvíce kritické.
Možná kvůli tomu, že se snažím odkázanou stránku projít co možná nejpodrobněji, aby jejímu autorovi má kritika na něco byla. Nemá příliš smysl, když všichni hodnotitelé pouze dokola konstatují fakt, že určitá stránka nemá klikací logo a že obsahuje písmo definované v pixelech, kvůli čemuž se nedá zvětšovat ve starých verzích prohlížečů.

nebuď směšnej...
Dám si pozor. „příde“, „sme“, „zapoměly“, „nadpisi“,„jíž se potvrdilo“, „autorskích“...

Porušování autorskích práv se netýká jak tebe nebo mě.
Opakuji, že tebe se to týká.
Sahre
Profil *
#1:
- Můžeš nám doporučit jinou barvu než červenou? (Děkuji)
#2:
- dobře křížení. Děkuji za vysvětlení...
#3:
- Zákony nejsou porušeny pokud uvedeme zdroj? - Děkujeme za upozornění...
#4:
- Tím chceš říc, že jsme žádnou práci neodvedly? Myslím, že ano. Ale web pochopitelně není stále hotov.
#5:
- "Možná kvůli tomu, že se snažím odkázanou stránku projít co možná nejpodrobněji, aby jejímu autorovi má kritika na něco byla." Ano aspoň nám to k něčemu je. ;-) S hodnocením "Super web" bysme stejně spokojeni nebyli.
#6:
- Dám si pozor :D "dvoutečkou" "dotazníkem" a k této větě: "Nemá příliš smysl, když všichni hodnotitelé pouze dokola konstatují fakt, že určitá stránka nemá klikací logo a že obsahuje písmo definované v pixelech, kvůli čemuž se nedá zvětšovat ve starých verzích prohlížečů." nemluvíš tu o moc věcech zárověň?Své vyjádření odděluj aspoň čárkama, tečkama, vykřičkíkama nebo jak ty říkáš dotazníkama :D
#7:
- "Opakuji, že tebe se to týká." Stylisticky se to správě píše "Opakuji, že tě se to týká." nebo "Opakuji, že tebe se to týká také"
Sahre
Profil *
Tento web jsme sem umístili za účelem kritiky. Názor "Krásný web" slyšet nepotřebujem to ho ukážu mámě. Děkujeme za kritiku a rady do budoucna. Děkujeme...
Zasláno: Dnes, 02:58:21
Tak to sorry asi jsme se vůbec nepochopili. Víme, že na našem webu jsou chyby ale to je ten důvod proč jsme sem web umístili...
Zasláno: Dnes, 03:14:08
Jelikož nejsem členem, prosím o zamknutí konverzace, více už mě nezajímá. Rad jsem dostal dost. Děkuji za kritiku... (Prosím už nepište)

Moderátor Petr ZZZ: Sloučeny tři příspěvky. (Nejsme na chatu.)
Darker
Profil
To mu ještě nikdo neřekl, že má špatně kódování? (nebo že by byla chyba na mém přijímačí?)

Sahre:
Vysouvací menu je hezké ale měl bys udělat tu úpravu, že kliknutí kolečkem se dostanu na index, kde bude kliknuté menu vysunuté.
A dej těm hlavním čudlíkům vysouvacáho menu onclick="return false".

Jinak říkám to pokaždé a nepřestanu, blueboard pluginu a pluginy obecně jsou fuj. Zpomalují ti web, některé ohrožují bezpečnost.

EDIT: Potom, co jsem si přečetl [#11].
I kdybys člen nebyl, tady se až na vyjímky nezamyká. Až se sem přestane psát, vlákno rychle zapadne do hlubin databáze. Stačí pár hodin klidu a je fuč, tady to jede rychle...
Ale vzhledem k tomu, že ti to dělá zalslouženou ostudu, doufám že se to podrží v horních vrstvách aspoň dva dny.

Pak jsem si přečetl zbytek tvých postů:
sme na tento detail zapoměly
Ty jsi tedy skupina žen? Koukám, že už na to narážel jenda, asi si přečtu celé vlákno...


Taurus:
Mohls to tam nechat, teď mi kvůli tobě vrtá hlavou, cos napsal.
jenikkozak
Profil
Sahre:
#6:
- Dám si pozor :D "dvoutečkou" "dotazníkem" a k této větě: "Nemá příliš smysl, když všichni hodnotitelé pouze dokola konstatují fakt, že určitá stránka nemá klikací logo a že obsahuje písmo definované v pixelech, kvůli čemuž se nedá zvětšovat ve starých verzích prohlížečů." nemluvíš tu o moc věcech zárověň?Své vyjádření odděluj aspoň čárkama, tečkama, vykřičkíkama nebo jak ty říkáš dotazníkama :D
#7:
- "Opakuji, že tebe se to týká." Stylisticky se to správě píše "Opakuji, že tě se to týká." nebo "Opakuji, že tebe se to týká také"
Za svými tvrzeními si stojím, jsou napsána správně. Mezi oběma tvrzeními v šestce je souřadný poměr, není důvod je oddělovat jinak než čárkou. Dík za skvělé upozornění, že místo „otazníku“ jsem napsal „dotazník“. Dvoutečka i dvojtečka jsou správně, nevím, proč na to upozorňuješ. Jen proto, že ti bylo trapné, že jsi mi našel jedinou chybu? Prosím, neopravuj mi stylistiku, když si myslíš, že to jsou pravidla zabývající se barvou písma.

Prosím moderátora, který bude toto vlákno procházet, aby mé příspěvky nemazal. Není přece špatné vědět, jak někteří lidé reagují na trochu negativní kritiku obsahu svého webu.
Rafan
Profil
Nevím no proč se tu do něj tak navážíte...To že mu na tu kritiku odpověděl to je takovej problém ? Nevím co udělal špatně on chtěl kritiku dostal ji, poděkoval a to je všechno...Podle mě jste měli špatnej den.. Muj názor doufám že za něj nedostanu moc seřváno díky....
ninja
Profil
Sahre: Máte od autorů seriálu právo na užití jejich díle, nebo jste obyčejný zloděj?
Darker
Profil
Rafan:
Muj názor doufám že za něj nedostanu moc seřváno díky....
Ne, možná máš pravdu.

Každopádně Sahre je plagiátor a pravděpodobně taky lže.
Petr ZZZ
Profil
Darker:
Na to, jaké uvádíš v profilu zaměstnání, máš pozoruhodný smysl pro spravedlnost.

Sahre:
Odpověz prosím na ninjovu otázku. Poté, pokud si to nadále přeješ, jsem ochoten vlákno zamčít a možná i smazat všechny reakce, které se objeví po zopakování tvé žádosti o zamčení. Pro příště ti doporučuji se zaregistrovat, možnost zamknout si vlákno je vyhrazena členům.
Darker
Profil
Petr ZZZ:
Je to už podruhé, co se do mě navážíš kvůli takové pitomině. A byl bych rád věděl, cos mi naznačoval odkazem v Kontejneru. Co jsem komu řekl?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0