Autor Zpráva
kliker
Profil
Dobrý den,
záleží mi na tom, aby byli stránky intuitivní. Aby byli pro uživatele co nejjednodušší a působily věrohodně.

Zajímá mě Váš názor.


Zdrojový kód není validní, o chybách vím a řeším je, dělá to plugin, který ladím.

eATLAS - Místo pro Vaše promo články

Děkuji za Vaše názory a přeji hezký den.
jenikkozak
Profil
kliker:
- Proč se v Seznamu článků zobrazuje milion prázdných kategorií? Chci-li si nějaký článek přečíst, musím jej hledat kdovíkde. (Jak je asi najde robot vyhledávače?)
- Po použití vyhledávacího políčka mi drobečková navigace tvrdí, že „jsem na Titulní stránka“.
- Příliš nerozumím tomu, proč se na úvodní stránce zobrazují ty Finance.
- Po zobrazení zdrojového kódu mě nenapadlo nic jiného než: „No potěš.“

Texty:
- Za čárkou se dělají mezery.
- Je lépe se rozhodnout, zda budete uživatele oslovovat pomocí zájmen s velkým, nebo malým počátečním písmenem. A toto pak dodržovat na celém webu nebo aspoň v celém článku. (Viz Proč psát promo články)
- V tomto článku Vám také trochu létá interpunkce.
- Věty: „Vaše PR články budou na portálu eATLAS na neomezenou dobu. Tudíž se nemusíte bát, že po nějaký době přijdete o zpětné odkazy,“ máte na této stránce dvakrát za sebou.
- „klasický interáty“ by měly být spíše klasické.
- „Seznam obsahuje kompletní počet článků, který je shodný s těmi co jsou na portále.“ - s těmi, čárka, co jsou. Ale ne že by toto souvětí bylo kdovíjak srozumitelné. (Seznam článků)
- „Pokud máte jekékoliv dotazy neváhejte nás kontaktovat.“ jakékoliv dotazy, čárka, neváhejte. (Kontaktní informace)
- „Vyplňte prosím povinné pole.“ - Povinná (Kontaktní informace)
- „Pokud máte zájem o úspěšnou prezentaci na internetu nechte si od firmy eNEXT zhotovit webové stránky...“ čárka, nechte si. (Naši partneři)
- „Duplicitní texty nebudou zvěřejněny!“ zveřejněny. (Přidat článek)
- „Pro přidání Vašeho propagačního článku využijte, níže uvedený formulář, kterým nasledovně přidáte článek do naší databáze.“ využijte níže uvedený (bez čárky) formulář, kterým následovně...
- „Napište nám Váš návrh a mi jí přidáme.“ my ji.
kliker
Profil
jenikkozak:
Děkuji, mohl bych vidět Vaše weby (reference) abych se přiučil.

Moc děkuji a přejí hezký den.
anonimní
Profil *
Plagiatorství není zakazané ale ja bych osobně skalpoval jejich zastance + sipal bych sůl v průbehu jejich hojení pro poučení na budoucnost :-)
T!p: Víte že sůl je od pradávna považovaná za znak čistoty a vykoupení?
anonimní
Profil *
pokud jste autorem textu " Webové stránky se snažíme tvořit tak aby byli maximálně přístupné a přívětivé k uživateli. Pohyb na stránkách musí být jednoduchý a lehce pochopitelný pro jakoukoliv osobu."
Tak eAtlas protiřečí psanému, na to že je katalog na wp jste si velice málo pohrál s možnostmi wp jako celku.
Design je ve více stylech, to nemám rád pač je to jako postavit rodinný domek s gotickou věžičkou, bazénem vyskládaného růžovou mozaikou a v přídavek příkopem s nájezdem jako garáž. Nefunkcionální ne příhodné a jen to za-síra internet. Pokud budete reklamovat tento produkt a ja ho někde zahlídnu tak při první příležitosti bych Vás napravil a začal s blackpr který asi nebude potřeba díky designu.
kliker
Profil
Na žádným přitepleným wordpressu to není!!!!!!!! Nejdřiv si to ověř než začneš napad. Smrade malej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0