Autor Zpráva
johnvenoven
Profil
kritika stránky - stránka hry ZERO - môj prvý web po 2mesiacoch učenia sa PHP + JavaScript

Zero
johnvenoven
Profil
poprosil by som o ohodnotenie ako aj vzhľadu tak aj funkčnosti , nevedel som otestovať automatické nastavenie jazyka ak niekto príde z inej lokality ako CZ alebo Sk , tak toto by ma hlavne zaujímalo , snažil som sa to spraviť a odladiť pre IE,Mozillu,Operu , Chrome a Atlas , jedine to centrovanie textov vertikálne mi robilo problémy , no tak mi dajte vediet prosím ako Vám to chodí.

Dakujem

http://zero.php5.sk
l564
Profil
johnvenoven:

1.) Stačí když zmáčkneš tlačítko změnit a můžeš pokračovat ve psaní. Nemusíš zakládat nový příspěvek akor když jsi registrovaný.
2.) Pokud by jsi chtěl provozovat nějakou hru, tak výrazně doporučuji doménu 2. řádu.
3.) Červená mi celkově hrozně "řeže" do očí. Celé theme bych pozměnil.
4.) Obsah se mi zdá moc dlouhý, a neuspořádaný (Je to jen můj názor. Tak si ho neber k srdci.)
5.) Jak máš dole Spojenie so serverom to myslím že by mě osobně bylo k ničemu. To bych spíše dal do tvé hlavní administrace.
6.) Jinak web je pěkný.
7.) Na webu bych udělal správu členů (Registrace + přihlášení)
EDIT:
8.) Projel sem web validátorem. 638 varování, a web je jinak bez vážnějších chyb. [Výsledek validačního testu]
johnvenoven
Profil
l564:

1. OK , poucim sa
2. to je pravda , ale je to moj prvy web a zatial financie idem dat do hry na platenie tiketov tak preto zatial free web hosting ale s tymto uplne suhlasim
3. mne sa paci cervena tak som to ladil takto ale samozrejme planujem spravit aspon este zopar THEME aby si clovek mohol prepnut aka mu najviac vyhovuje, pretoze kazdy ma iny vkus, tak suhlas
4. poucim sa a pokusim sa to nejak dat doporiadku
5. dal som to tam koli oziveniu :-) a aby clovek hned videl ze kde a v com je problem ked nieco nezafunguje , beriem na vedomie
6. dakujem velmi pekne
7. no registracii som sa chcel vyhnut koli tomu aby clovek mohol hrat hned, ak bude hrat pod vymyslenou mailovou adresou tak potom ak vyhra tak mu nebudem moct vyplatit peniaze ak vyhra tak to mam vymyslene takto :-) a tym padom nemusim registrovat , a moze aj viacej ludi hrat pod jeden ucet mailovy , mne to je jedno , proste prvym 6 v poradi vsadim tikety a ak vyhraju tak im vyplacam na tie mailove adresy pod ktorymi hrali , tak neviem , ale takto som to vykoumal :-)
8. no ladil som to aj podla CSS aj HTML validatorov aby to bolo bez chyb, som sa naprerabal nieco :-)

ale dakujem velmi pekne za ohodnotenie a za pripomienky
johnl
Profil
Buď chyba Opery (11.01), a nebo někdo na webu, ale když chci na web jít z Opery, jediné co uvidím je, jak mi problikne červený rámeček před očima a pak už vidím jen šedé pozadí a nic víc.. V chrome mi to jde normálně..
johnvenoven
Profil
johnl:

no ja som to skúšal teraz aj predtým v Opere 11.01 build 1190 platforma Win32 system Windows XP a zobrazí to pekne ako má , tak neviem , možno máš nejaké špecifické nastavenie v tej Opere. niesom nejaký macher tak neviem poradiť a neviem to odladiť keď mne to funguje.
TomasJ
Profil
Dodal bych <label> pro každou buňku, abych se nemusel trefovat přímo na checkbox...
Tvá stránka mi bere 5 - 8% z CPU (2x 2.33GHz Intel Core 2 Duo).
Měnil se čas, zapomněl jsi ho přeměnit.
johnvenoven
Profil
TomasJ:
1.) s tym LABEL dobry napad, povodne to malo byt tak
2.) asi si to pozeral pod IE , vsetky ostatne prehliadace slapu rychlo ale pod IE mi to nejak chodi zvlastne, ale je pravda ze idu tam na pozadi tahanie dat zo servra ale zase az take velke to nieje , taha par kB
3.) no cas dotahuje zo servra, tak bud oni tam este neprehodili , ja som ale teraz pozeral stranku tak zobrazuje dobre , mozno uz prehodili

ale aj tak asi budem musiet stranku pozastavit lebo neviem ako to bude pravne , par ludi ma dostrasilo ze to asi nebude vsetko vporiadku tak uvidim , mrzi ma to lebo par ludom som mohol prilepsit a ja som mohol mat stranku ktora by mala navstevnost casom, asi budem musiet popracovat na niecom novom :-(

ale aj tak dakujem za komentar
TomasJ
Profil
johnvenoven:
asi si to pozeral pod IE
Nene, koukal jsem ve Firefoxu (4.0, který je údajně ještě rychlejší, než 3.6)

ja som ale teraz pozeral stranku tak zobrazuje dobre
Já mám stále o hodinu méně na serverovém čase.

V IE 6 se stránka nenačte, IE 7 trochu rozhodí patočku
johnvenoven
Profil
TomasJ:

aha , no ten serverovy cas je Londynsy svetovy (greenwich time) , dal som to koli tomu ze clovek moze tipovat z roznych casovych zon a to zotriedovanie je robene ze najskor sa beru do uvahy : pocet bodov a potom cas kto kedy pridal tip , cize v pripade rovnosti bodov sa rozhoduje podla tohoto casu, tak som to spravil takto a preto tam bezi serverovsky cas, takze je to OK , som myslel ze to neposunuli ale je to tym ze sme v casovej zone +1hodina oproti greenwich time

no pozriem to , nemam teraz tu Firefox, ale iba Chrome a IE9, pod chrome to ide rychlo a dobre , pod IE to ide o nieco pomalsie a aj pod IE8, a s tym zarovnavanim som mal celkove problemy pri IE, co sa tyka vertical zarovnavania ale aj horizontalneho , nejak inac vypocitava asi mergin a padding a aj pismo ako keby bolo ine , v tomto som uz nie macher tak som to rozbehal tak ako to je , a to som sa dost s tym pohral , este som mal problemy hlavne ked v IE som prepol do spatneho kompatibilneho rezimu tak vtedy to rozhadzalo , ako keby tam dohodil nejake medzery alebo co.

pod IE6 som to netestoval lebo nemal som kde
TomasJ
Profil
IETester, tak se jmenuje program, který obsahuje verze IE od 5.5 až do 9.
johnvenoven
Profil
TomasJ:

super , dakujem , doma to hned stiahnem a odskusam !
johnvenoven
Profil
a ešte keby sa tu niekto našiel kdo je vyštudovaný do práva tak by to veeľmi pomohlo, potreboval by som s niećím poradiť, aj keď sem to asi nepatrí ale ak by sa niekto našiel tak nech dá odkaz, ďakujem ,poprípade na mail zero-game@azet.sk
johnvenoven
Profil
patrí to možno inde ale ked sa jedná o túto hru tak by som rád chcel vedieť názor hlavne mimo SK a CZ či Vám otvára stránku v angličtine , ďakujem , nemám to ako odskúšať, poprípade poraďte nejaký tester kde sa dá otestovať stránka, tak, ako keby som prišiel napr. z USA ju pozrieť, ešte raz ďakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0