Autor Zpráva
rosomák
Profil
Ahoj,
prosím o vaše názory na vzhled stránek hokejového oddílu (mládeže) SK Sršni Kutná Hora. Co se týče kódu tak tam není co hodnotit, neboť se jedná o upravenou (po vzhledové stránce) šablonu Wordpress (tím nemyslím, že by byl dokonalý, ale že to není moje práce).
Jde mi tedy hlavně o to jak se vám líbí na oko, popř. co na nich změnit atd.

Díky.
509
Profil
cela ta hlavicka je zla.. mdla, zplatana... Okrem toho, ja osobne by som to videl na nieco dynamicke, zive... Farieb je tam tiez strasne moc. Nepaci sa mi to
pastorek
Profil *
Me se to libi. Predpokladam, ze pozadi je imitace ledu. Nejakou prilisnou barevnost tam osobne nepocituji. Banner by si mozna zaslouzil lepsi fotku - brankare pri zakroku atd. Vzhledove mi stranky rozhodne nevadi, spise naopak. 8 z 10.
pavuk
Profil
Určitě kvalitnější fotku do hlavičky, ta to trochu sráží, nadpis webu o kousek výš, moc se tlačí na menu a to pozadí levý části hlavičky do hněda mi ke zbytku webu vůbec neladí. Navíc nápis ani logo nejsou klikatelný, to je dost blbý. Co je prohodit a logo "zklikatět"?
Přidal bych vlastní chybovou stránku.
Na stránce kontakty jsou rozhozený popisky funkcí a je jich nějak moc (tři předsedové na dvě osoby).
Text "Pokud má váš syn či dcera zájem a chce hrát hokej, obraťte se na trenéra..." ve stránce Nábor mi přijde formátováním hodně nepovedenej, nepatří tam, působí to infantilně. Je to pro děti, chápu, ale i přesto.
Tak 85% všech ostatních stránek je nevyplněnějch, tak to těžko hodnotit.
KGW
Profil
Hlavička je hodně amatérská.
A proč je znak Kutné Hory tak vybledlý?
rosomák
Profil
509 Jak myslíš dynamické? Něco hýbacího (flash, gif) nebo jen lepší fotku hokejisty v pohybu?
pastorek Banner určitě předělám.
pavuk Banner předělám a "zkliknutelním". Stránky s kontakty je zatím jen nástřel, ale asi by to tam v tomto stavu být nemělo, takže to vyhodím a dám to tam až to bude hotové. Co se textu náboru týče, tak máš asi pravdu - předělám to. Jinak stránky nejsou ještě hotové co se obsahu týče takže tam není moc co hodnotit. Šlo mi primárně o vzhled.
KGW Hlavička je amatérská páč jsem amatér :-D, to byl fór. Jak jsem psal výše - určitě jí předělám. Znak Kutné Hory mi přišel moc křiklavý, taková pěst na oko tak jsem ho částečně zprůhlednil.

Všem díky za názory!!
Ondris
Profil
1) určitě by to chtělo dát nějakej text do title
2) chce to nějak ukotvit ten facebook, když najedeš myší na tohle: "Plugin pro sociální síť Facebook" a scrolluješ tak ti to ujede kdoví kam...
3) změň barvu patičky ten text neni vůbec čitelnej

Jinak se mi to líbí :)
509
Profil
Dynamicke nemusi byt nutne len flash... i ked aj ten, ale skor dom myslel dynamicky format... rozsirit to cele
rosomák
Profil
Banner předělán - nebo ať se nechlubím cizím peřím, byl nechán udělán.
Banner je klikací.
Text upraven.
Přidán Title.
Ještě upravím barvu té patičky a pořeším srollování FB.

Vypadá to s tímto bannerem lépe?
pavuk
Profil
Myslím že je to mnohem lepší, zejména to logo. Pravá část hlavičky ale teď působí dost prázdně, asi bych zvážil část fotky ze který je patrná akce, kde to kluci "mydlej". Jinak se mi to líbí

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0